comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Flaş itiraf: "2017'de Galatasaray'a gitmesini söyledim"

25 Mayıs 2018, Cuma 19:11
GS Haber: Flaş itiraf:

Rusya Premier Lig takımlarından Krasnodar'da forma giyen 21 yaşındaki Rumen futbolcu Andrei Ivan'ın eski menajeri, 2017 yılında Galatasaray'dan teklif olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'la ilgili sürpriz bir transfer açıklaması Romanya'dan geldi. Şu anda Rusya Ligi takımlarından Krasnodar'da forma giyen 21 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Andrei Ivan'ın geçmişte Galatasaray tarafından istendiği açıklandı. 


Galatasaray'da son dakika transfer haberleri


Krasnodar'da forma giyen 21 yaşındaki Andrei Ivan'ın eski menajeri Paraschiv, Rumen basınına sarı kırmızılı takımla ilgili itirafta bulundu. Paraschiv yaptığı açıklamada, "Krasnodar'dan önce Galatasaray teklifte bulunmuştu. Ben ona Türkiye'ye, Galatasaray'a gitmesinin daha doğru olduğunu söyledim ama beni dinlemedi. Üstelik Krasnodar'da aldığı maaşın daha yüksek bir rakamını Galatsaaray'da kazanacaktı. Andre Ivan için üzgünüm. Geleceği adına yanlış bir karar verdi ama bu saatten sonra hiçbir şeyi değiştirmeyeceğiz." diye konuştu. 

Andrei İvan bu sezon Rusya Premier Ligi'nde Krasnodar formasıyla 7 maçta forma giydi. Toplamda ise 10 maçta görev alan Rumen futbolcu 2 asist yaptı. Andrei Ivan 2017 yılında Romanya Ligi takımlarından Craciova'dan Krasnodar'a transfer olmuştu. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"