comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Fatih Terim'in şampiyonluk kutlamalarındaki özel isteği

19 Mayıs 2018, Cumartesi 12:33
GS Haber: Fatih Terim'in şampiyonluk kutlamalarındaki özel isteği

Galatasaray şampiyonluk hesapları yaparken Fatih Terim, Pazar günü için hazırlanan şampiyonluk kutlamalarında özel bir istekte bulundu.

FutbolArena Özel - Bu akşam Göztepe deplasmanından puanla dönmesi halinde Süper Lig'de 21. şampiyonluğunu ilan edecek olan Galatasaray'da, şampiyonluk kutlamaları için Teknik Direktör Fatih Terim'den özel bir istek geldi.

"TÜM ÇALIŞANLAR GELSİN"
Sarı kırmızılı kulüp profesyonelleri, kutlama organizasyonu için hummalı bir çalışma içinde iken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in isteği ile kupa töreninde tüm Florya Metin Oktay Tesisleri çalışanları da yer alacak. 

Fatih Terim, Göztepe kafilesine aldığı ve tüm sezon A Takım için mesai harcayan herkesin kupa töreninde sahneye çağırılıp onore edilmesini istedi. Kısaca Galatasaray teknik heyeti ve oyuncular dışında Florya'da çalışan herkes kupa töreninde olacak.YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİİl

Öte yandan Göztepe - Galatasaray maçı öncesinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın başkanlığında yapılan toplantıda, Bornova Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak Göztepe-Galatasaray maçında alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü. Alınan güvenlik önlemleri kapsamında, yaklaşık 1500 polis ve 400 özel güvenliğin görev yapacağı, karşılaşma öncesi stadyum dışı ve içinde sıkı tedbirler alınacağı belirtildi.

Karşılaşmaya alkollü taraftarların, havai fişek, maytap ve meşale gibi yanıcı ve yakıcı madde bulunduranların alınmayacağı, çakmak sokulmayacağı, bu maddeleri taşıyanlarla, kötü tezahürat yapanlar ve sahaya bozuk para atanlar hakkında 6222 sayılı kanuna muhalefet suçundan işlem uygulanacağı kaydedildi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"