comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Fatih Terim'den Okan Buruk ve Akhisar yedek kulübesine tepki

06 Mayıs 2018, Pazar 20:37
GS Haber: Fatih Terim'den Okan Buruk ve Akhisar yedek kulübesine tepki

Akhisarspor - Galatasaray maçının ikinci yarısında Serdar Aziz'in yerde kaldığı ve sakatlandığı pozisyon sonrasında Fatih Terim ile Akhisar yedek kulübesi arasında gerginlik yaşandı. 

FutbolArena - Süper Lig 32. haftasında oynanan Akhisarspor maçının ikinci yarısında Serdar Aziz'in yerde kaldığı pozisyon sonrasında iki takım yedek kulübeleri arasında tansiyon yükseldi. Okan Buruk oyunun durdurulmasına tepki gösterince, Fatih Terim ve ekibi de oyunun geç durdurulmasından dolayı Ali Palabıyık'ı alkışlayarak protesto etti. 


Akhisarspor - Galatasaray maçı haberleri


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve ekibi, Akhisarspor maçının ikinci yarısında Serdar Aziz'in yerde kaldığı pozisyonda hakem Ali Palabıyık'ın oyunu geç durdurması nedeniyle alkışlayarak protestoda bulundular. 

OKAN BURUK İTİRAZ EDİNCE!
Öte yandan Serdar yerde kaldığı için oyunu durduran hakem Ali Palabıyık ve yardımcılarına Okan Buruk tepki gösterdi. Serdar yerde iken Oyunun oynatılmasına tepki veren Fatih Terim, Okan'ın bu itirazı yapması üzerine Akhisar Belediyespor kulübesine doğru dönerek Serdar'ın yerde yattığını sinirli şekilde işaret etti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"