comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Fatih Terim isyan etti: 'Allah aşkına bu ne?'

11 Ağustos 2018, Cumartesi 00:27
GS Haber: Fatih Terim isyan etti: 'Allah aşkına bu ne?'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ankaragücü maçının ardından zemin konusunda isyan etti. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ankaragücü maçının ardından yeyıncı kuruluşa konuştu ve zemin hakkında eleştirilerde bulundu. 

"BU ZEMİNLER NE ALLAH AŞKINA?"
Açıkçası çok iyi bir futbol değil ama çok iyi sonuç. Rakibe fazla pozisyon vermeden baya pozisyon bulmak bizi sevindiren taraf. Herkes, her şeyin en iyisini yapmak için çalışıyor. Ancak Allah aşkına bu zeminlerde bu çocuklar ne yapsınlar? İki taraf için de üzülüyorum. Bir kişi bakıp da incelemez mi? Böyle sahalarda burada oynatmıyorum diyecek bir karar mercii yok mu? Yok dünyanın 6. ligiyiz. 

"AYLAR ÖNCESİNDEN BELLİ AMA..."

Kaliteli zeminde kaliteli futbol olur. Hala bunları konuşuyor olmak, hele hele sezonun açılış maçında konuşmak üzücü. Bazen yorum yapmakta da zorlanıyoruz. Topun size hükmettiği bir oyun oynuyorsunuz, sizin topa değil. Top sekiyor, vuramıyorsunuz. O Herkes için geçerli. O biraz oyunu bozsa da... Geçen kupa maçı için de söyledik. Aylar öncesinden belli ama... Kimseyi de şikayet etmek istemiyorum ama bu kadar da ciddiyetsiz bir durum, milyon dolarla verilen futbolda iyi değil. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.