comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e: "Görüştük mü?"

26 Mayıs 2018, Cumartesi 19:14
GS Haber: Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek'e:

Galatasaray'da seçim gününde Dursun Özbek'in yarışta geride kalmasının ardından Fatih Altaylı'dan sosyal medyayı sallayan bir paylaşım geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da 38. kulüp başkanının seçildiği Genel Kurul'da 12. sandık sonuçlarının açıklanmasınnı ardından Dursun Özbek'in yarışta giderek geri kalması üzerine Fatih Altaylı'dan sosyal medyayı sallayan bir paylaşım geldi. 


Galatasaray'da seçim haberleri


Fatih Altaylı kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Dursun Özbek'in Mali Genel Kurul sonrasında "Görüşeceğiz." sözlerini hatırlattı ve şu ifadeleri kullandı. 

Altaylı, "Mali Genel Kurul sonrasında Dursun Özbek bize el hareketi yaparak "Görüşeceğiz." diye tehdit savurmuştu. Bu sonuç görüştük anlamına gelir mi?" ifadelerini kullandı. 
Seçimin devam etmesinin ardından Galatasaray'da Başkan adayı olan ve aynı zamanda mevcut Başkan Mustafa Cengiz dışında diğer adaylar da salondan ayrıldı. Dursun Özbek ve eşi ise uzun süre salonda yer almadı. Dursun Özbek Tevfik Fikret Salonu'na girmezken Galatasaray Lisesi'nim arka bahçesinde uzun süredir oturdu.

UZUN SÜRE OTURDUKTAN SONRA LİSEYİ TERK ETTİ

Galatasaray'da başkan adaylarından Dursun Özbek geride kalan sandıklarda çıkacak oylardan ümidini yitirince Tevfik Fikret Salonu'nu terk etti. Liseyi terk eden Dursun Özbek, Mustafa Cengiz'i tebrik etmedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"