comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: 'Fatih Altaylı: 'Fatih Terim için söylediklerimin arkasındayım. Hala...'

21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:22
GS Haber: 'Fatih Altaylı: 'Fatih Terim için söylediklerimin arkasındayım. Hala...'

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray'ın şampiyonluğunun ardından Fatih Terim'in hem sarı kırmızılı takımdaki performansını, hem de milli takım dönemini yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın şampiyonluğunu ve teknik direktör Fatih Terim'in hem Galatasaray, hem de milli takımdaki dönemini yorumlayan Fatih Altaylı, Federasyon ile olan tazminat davasında hala Fatih Terim'in hatalı olduğunu söyledi. 

"FATİH TERİM GALATASARAY'DA 10 ÜZERİNDEN 10"
Fatih Terim'de ben bir kere milli takımdaki tazminat meselesini eleştiriyorum. Ancak diğer tarafta Galatasaray'daki başarısını anlatıyorum. Terim, Galatasaray'da boş boş konuşmadı. Abuk sabuk polemiklere girmedi. Yönetime onu, alın bunu baskısı yapmadı. Galatasaray'ı mali anlamda sıkıntıya sokacak talepler getirmedi. Takım içinden en ufak bir kavga gürültü çıkmadan şampiyon oldu. 

"MİLLİ TAKIMDA İSE ELEŞTİRİYORUM. O TAZMİNATI ALMAMALISIN"

Gelelim Fatih Terim'in milli takım dönemine. Milli takımda zaten başarısızdın, bir de gittin kebapçı dövmeye kalktın. Hukuki olarak haklı ve öfkeli olabilirsin ama bu tazminatı almaman gerekiyor. Alırsan da bu tazminatı bir yere bağışlaman gerekir diye düşünüyorum. Bu sözlerimin de arkasındayım.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"