comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Elmander'in unutamadığı an

01 Mayıs 2018, Salı 16:31
GS Haber: Elmander'in unutamadığı an

Galatasaray'ın eski futbolcularından Johan Elmander, sarı kırmızılı takımda unutamadığı anları anlattı.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcusu Johan Elmander, Beşiktaş derbisi öncesi İstanbul'a gelerek Türk Telekom Stadı'nda maçı izledi. Kendisine plaket verilen efsane isim, Galatasaray kariyerine ilişkin yayıncı kuruluşa çarpıcı açıklamalarda bulundu.


GS Haberleri: Elmander'in Galatasaray'da unutamadığı anı


Galatasaray'ın eski yıldızı Johan Elmander, beIN Sports'a verdiği özel röportajda sarı kırmızılılardaki kariyeri hakkında mesajlar verdi. 

"Sayın Terim ile sayısız anım var. Bir kere her şeyden önce birlikte çalıştığım en iyi teknik adam. Gerçekten çok güzel günler geçirdim onunla. Takım konuşmaları inanılmazdı. Aynı zamanda çok dost canlısı bir teknik adamdı. Terim benim için çok anlam ifade eden biridir. Özellikle şu konuşmasını unutamam: Fenerbahçe ile oynadığımız maçta sakatlanıp kenara geldiğimde, bana, 'Hadi oynayabilirsin, bunu başarabilirsin' demişti. Bu motivasyonla devam etmeyi denedim ancak ne yazık ki karşılaşmayı tamamlayamadım."
"Olanları çok iyi hatırlıyorum. Maça kendimi o kadar vermiştim ki, kafamın yarılmasının farkında bile değilim. Ben yüzde yüzünü vermeye çalışan bir futbolcuyum. Sahada savaşırım, koşarım, mücadele ederim. taraftarların yüzümde kanla beni hatırladığı fotoğraf var ya, ben tam olarak bunum. Futbol oynarken savaşa girerim."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"