comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Duygun Yarsuvat'tan yönetime uyarı! 'Bizi zorlamayın'

12 Eylül 2018, Çarşamba 14:48
GS Haber: Duygun Yarsuvat'tan yönetime uyarı! 'Bizi zorlamayın'

Galatasaray Eski Başkanı Duygun Yarsuvat, Divan Kurulu toplantısında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'da Divan Kurulu toplantısında söz alan eski başkanlardan Duygun Yarsuvat yönetimi uyardı. Sarı kırmızılı kulübün gayrimenkuler üzerine yapacağı toplantıyı eleştiren Yarsuvat, "Lütfen bizi farklı şeyler yapacak konuma getirmeyin" dedi. 
 

Galatasaray Haberleri: Duygun Yarsuvat'tan Mustafa Özbek'e uyarı


Galaatsaray Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Duygun Yarsuvat, yönetim kurulunu ciddi bir şekilde uyardı ve şunları söyledi:

"Gayrimenkullerimizin değerlendirilmesi tabii ki söz konusudur ama bunların hiçbirini elden çıkaramayız. Burada satmak sözcüğü kullanılmıyor ama farklı ifadeler var. Bunları sermaye olarak bir şirkete koyarsanız bu gayrimenkul artık sizin değildir. Galatasaray'ın hiçbir gayrimenkulünü satmak için böyle dolaylı bir yolu denememek lazım. Bu, Galatasaray'ın aklıyla alay etmek anlamına gelir. Bu, bizi rencide edici bir tekliftir. Dolayısıyla gayrimenkullerle ilgili bu olağanüstü genel kurul maddelerinin hepsinin reddedilmesi lazım. Ayrıca değerlendirilmek istenen gayrimenkulün önce plan ve projesinin bildirilmesi gerekir. Sonra genel kuruldan onay istemek icab eder."
Yönetim kuruluna seslenen Yarsuvat, "Yönetim kurulu, lütfen bu toplantıyı iptal edin. Galatasaray'ın daha fazla yara almasına müsade etmeyin. Galatasaray'da bölünme olabilir buna müsade etmeyin. Biz artık yeni bir seçim yapmak istemiyoruz. Sizlerle yola devam etmek istiyoruz ama mecbur bırakırsanız istemediğimiz şeyleri yapmak zorunda kalabiliriz." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.