comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Dursun Özbek'ten şampiyonluk sözleri

09 Mayıs 2018, Çarşamba 14:57
GS Haber: Dursun Özbek'ten şampiyonluk sözleri

Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Dursun Özbek, Mayıs ayı Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek, sezon başında yeni bir takım kurduklarını ve şampiyonluğa koştuklarını belirtti. 
 

Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek'in Divan Kurulu açıklamaları (9 Mayıs 2018)


"Futbol takımımız çok başarılı. Sahaya yansıttıkları performans ve kazanma azmi hepimizi gururlandırıyor. Futbolcuları ve teknik heyeti kutluyorum. Bu sezon başında yeni bir takım kurduk. Başına da Galatasaray ile özdeşleşmiş değerli hocamız Fatih Terim'i getirdik. Bu şampiyonluk sürecinde kalan 2 haftada kendilerine başarılar diliyorum. 

Çok adaylı bir seçime gireceğiz. Galatasaray'da bu insan zenginliğini görmek büyük mutluluk. Galatasaray aşkıyla çalışan ve yaşayan yönetim kurulu üyelerimle başkanlığa adayım. Galatasaray'ı 3 yıl yönetmek için oylarınızı istiyoruz. Buradan diğer adaylara sesleniyorum; burada hazırlanan projeleri lütfen gözardı etmeyin. Bu projeler Galatasaray'ın geleceğidir. Kimin yaptığ önemli değildir. Projelerimiz hazır fakat takımımız şampiyonluğa giderken konsantrasyonumuzun bozulmaması gerekiyor. 21. şampiyonluğa odaklanmalıyız. Kim kazanırsa kazansın, kazanan Galatasaray olsun. Çok yaşa Galatasaray diyorum."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"