comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Dursun Özbek seçim sırasında salonu terk etti

26 Mayıs 2018, Cumartesi 17:36
GS Haber: Dursun Özbek seçim sırasında salonu terk etti

Galatasaray'da Başkan adaylarından Dursun Özbe'in seçimde oy sayılma işleminin yapılmaya devam ettiği anda ilk 7 sandıktan gelen sonuçlar sonrasında morali bozuldu. 

FutbolArena - Galatasaray kulübünde 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü gerçekleşen olan seçimde Başkan adaylarından Dursun Özbek'in ilk 7 sandıktan gelen sonuçların ardından morali oldukça bozuldu. İlk 7 sandıktan çıkan oylarda Dursun Özbek sadece 1 sandıkta üstünlük kurabildi. 

Seçimin devam etmesinin ardından Galatasaray'da Başkan adayı olan ve aynı zamanda mevcut Başkan Mustafa Cengiz dışında diğer adaylar da salondan ayrıldı. Dursun Özbek ve eşi ise uzun süre salonda yer almadı. Dursun Özbek Tevfik Fikret Salonu'na girmezken Galatasaray Lisesi'nim arka bahçesinde uzun süredir oturdu.
UZUN SÜRE OTURDUKTAN SONRA LİSEYİ TERK ETTİ

Galatasaray'da başkan adaylarından Dursun Özbek geride kalan sandıklarda çıkacak oylardan ümidini yitirince Tevfik Fikret Salonu'nu terk etti. Liseyi terk eden Dursun Özbek, Mustafa Cengiz'i tebrik etmedi.
 

GS Haber: Faruk Süren'den Dursun Özbek'e gönderme


beIN Sports'a konuşan Faruk Süren şunları söyledi:

"Galatasaray adına iki nedenden dolayı üzgünüm. Galatasaraylılar korkularının dürtüsüyle tercih yapıyor. 'Aman bu gelmesin de ne olursa olsun' yaklaşımı var. Bu her yerde olabilir ama Galatasaray'da olmamalı. Bazı adaylar, kardeşliği ve birliği siyasal olarak kullanıyor. Galatasaray bir kültür yuvasıdır. Bu toplumun kardeşlik duygularını kullanan 1 arkadaşımız var. Bu beni üzüyor. 

Geçmiş faaliyetlerle ilgili felaket görüyoruz. Arsalarımız satıldı, banka borçlarımız arttı ve adalar yıkıldı. Şimdi tekrar aday oluyor. Ben bunu yadırgıyorum. Aday olmak dmeokratik haktır ama böyle kötü performanstan sonra yeniden seçime girmek doğru değil. 

Biz bir aile olarak yönetiyorduk Galatasaray'ı. Bu aile olgusunu ön planda tutan aday Ozan Korkut. Dursun Özbek'in tanıtım videosunda bile bir tek kendisi var."

Sarı kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"