comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Burak Elmas'tan yönetime Bafetimbi Gomis eleştirisi!

28 Eylül 2018, Cuma 22:33
GS Haber: Burak Elmas'tan yönetime Bafetimbi Gomis eleştirisi!

Galatasaray'da Mustafa Cengiz yönetiminde önce yer alan ardından istifa eden Burak Elmas, Erzurumspor maçı sonrasında yönetime Bafetimbi Gomis eleştirisi getirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in ekibinde yönetime giren ancak çok geçmeden istifa eden Burak Elmas, Erzurumspor maçından sonra Bafetimbi Gomis'in önemini vurguladı ve üstü kapalı olarak yönetimi eleştirdi.


Galatasaray Haberleri: Burak Elmas'ın Gomis tweeti


Galatasaray'ın zorlanarak kazandığı Erzurumspor maçından sonra attığı tweette "Bu tarz maçlarda Gomis tarzında dar alanda nokta vuruşlar yapan bir oyuncunun eksikliğini ciddi olarak hissediyoruz. Rakiplerimiz ortasahamıza baskı uyguladığında ise adam eksiltip oyunu açacak oyuncu sıkıntımız baş gösteriyor. Ndiaye bunu dönem dönem yapabiliyor." yazan Elmas, hakemi de eleştirdi ve "VAR sisteminin ülkemizde ki uygulaması bize tekrar teknolojinin doğru uygulanması için insan kalite ve becerisinin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.Yüksek kalitede ve yorumlarını futbolu bilerek yapan hakemler yetiştiremediğimiz ortamda teknoloji bile sorunlu hale geliyor." şeklinde de bir tweet gönderdi.

Abdürrahim Albayrak'ın Erzurumspor maçı açıklamaları
Öte yandan 2. Başkan Abdürrahim Albayrak da maç sonu açıklamalarda bulundu ve şu ifadeleri kullandı, 

"İYİ BİR TAKIM OLMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Bizim için önemli bir maçtı. Geçen hafta puan kaybettik ve bu hafta parolamız 3 puandı. Moralli bir şekilde Porto'ya gideceğiz. İnşallah oradan da iyi bir skorla döneceğiz. İyi hazırlandık. İyi takımız, daha da iyi olmaya devam ediyoruz. 

"ZOR OLDU, ÇOK HEYECANLANDIK"

Bugün zor oldu. Çok heyecanlandık. Bir an önce dinlenmek istiyorum. Takımın koşu mesafesi de epey ciddiydi. Zor oldu ama hepimiz mutluyuz. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Cuma günü olmasına rağmen bizi desteklemeye geldiler. 

"EMRE AKBABA'NIN CİDDİ BİR DURUMU YOK"

Emre Akbaba için doktorlarla konuştum. Darbe aldı ama ciddi bir şeyi yok. Hep sahada kalmak istiyor, mücadeleden kaçmıyor. İnşallah Porto maçına yetişecek. İşte böyle oyuncular lazım. Emre Akbaba da inşallah Porto maçına yetişecek. Ciddi bir şeyinin olmadığı görülüyor ilk kontrollerde. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!