comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber - Burak Elmas: "Galatasaray'da söz verilirse tutulur"

10 Mayıs 2018, Perşembe 11:28
GS Haber - Burak Elmas:

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in Sportif AŞ. yönetiminde yer alan Burak Elmas, önümüzdeki günlerde yapılacak seçimlerde başkan adayı Ozan Korkut'un listesinde yer alacak.

FutbolArena - Galatasaray'da önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimlerde adaylığını açıklayan Izan Korkut'un listesinde yer alacak olan Burak Elmas, sosyal medya üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu. Başkan Mustafa Cengiz ile birlikte Sportif AŞ yönetiminde görev alan Burak Elmas, seçimlerde Ozan Korkut ile birlikte yer alacağını açıkladı.
 

GS Haberleri: Burak Elmas'tan Ozan Korkut açıklaması (10 Mayıs 2018)


Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Burak Elmas, "Ocak ayında altına imza atarak büyüklerimize teslim ettiğimiz mektupta verdiğimiz sözümüzü yerine getirirerek Galatasaray'ı hakkettiği yerlere taşımak üzere Sevgili Ozan Korkut başkanımız liderliğinde bu zorlu göreve talip olduk. Galatasaray'da bir söz verilirse tutulur.

Galatasaray değerler bütününe yakışır ve demokrasi görüşüne yakışan bir seçim süreci geçmesi için üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getirerek, Galatasaray'ı çirkin dedikodu ve kavga ortamına çekme çabasında olanların oyunlarının parçası olmayacağız. Önümüzdeki iki hafta boyunca Galatasaray için en önemli konu hedef 21 yolunda konsantrasyon." dedi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"