comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Bafetimbi Gomis'e olay sözler: "Defol git!"

14 Ağustos 2018, Salı 13:03
GS Haber: Bafetimbi Gomis'e olay sözler:

Gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray'ın yıldızı Bafetimbi Gomis'e sert sözlerle yüklendi.

FutbolArena - Galatasaray'ın kongre üyelerinden ve eski yöneticilerinden olan gazeteci Fatih Altaylı, sarı kırmızılı takımın yıldız golcüsü Bafetimbi Gomis'e yüklendi. Yönetimden zam talep eden ve olumlu yanıt alamayan Gomis'e tepki gösteren Altaylı, "Defol git nereye gidiyorsan" dedi.
 

Galatasaray Haberleri: Fatih Altaylı'dan Bafetimbi Gomis'e sert tepki


Bloomberg TV ekranlarında değerlendirmelerde bulunan Fatih Altaylı şunları söyledi:

"Gomis denen, 'alçak' diyeceğim kusura bakmasın Gomis denen alçak santrfor olarak anlıyorsun bu herifle. Santrforun işi ne? Balık mı tutmak? Gol atmak. Ayrıca da anlaşmanda gol başına ayrı para, asist başına ayrı para, galibiyet başına ayrı para ve şampiyonluk başına ayrı para gibi bir sürü bonus var. Ve sen sezon boyunca bu performansınla zaten 7 milyon euro para almışsın. Bu bonuslar bu sene de geçerli.
Gomis efendi biri sana daha fazla para veriyorsa, defol git. Bonservis bedelin belli, serbest kalma bedeli belli. Defol git, nereye gidiyorsan. Hem talibin yok hem de ben bunları kıstırdım, ne istersem alırım. Kulüp açıklama yaptı dedi ki: Parayı getiren herkes alır. Serbest kalma maddesini işlettiğin zaman zaten kulübün söz hakkı yok. Birisi parayı getiriyor, masada açıyorsun, sayıyorsun 7.5 milyon euro, tamam al. Kulübün reddetme hakkı yok.

Demek ki kimse bu parayı getirmiyor. Getirmiyorsa, sen de otur oturduğun yerde. Çık topunu oyna. Bunlar biraz da zaafiyetler, yönetim zaafiyetleri. Zannederim Abdurrahim Albayrak üzerine fazla yük bindiği için biraz futbol takımıyla olan eski münasebetinin dışında kaldı herhalde. Yoksa Abdurrahim'in olduğu kulüpte bunlar olmaz. Abdurrahim onu bir şekilde hallederdi."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.