comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Ali Palabıyık'ın yönettiği Galatasaray maçları

03 Mayıs 2018, Perşembe 11:33
GS Haber: Ali Palabıyık'ın yönettiği Galatasaray maçları

Galatasaray'ın Akhisarspor ile deplasmanda oynayacağı müsabakaya hakem Ali Palabıyık atandı. Ali Palabıyık'ın Galatasaray ve Akhisarspor karnesini inceledik.

FutbolArena Detay - Süper Lig'de 32. hafta maçları öncesinde hakemler açıklandı. Akhisarspor - Galatasaray müsabakasına Ali Palabıyık atanırken 36 yaşındaki hakemin her iki takım adına yönettiği maçları inceledik. 


Galatasaray Ali Palabıyık'ın yönettiği maçlarda kazanamıyor (3 Mayıs 2018 Perşembe)


Ali Palabıyık kariyerinde Fenerbahçe ve Trabzonspor'un ardından en çok Galatasaray'ın maçını yönetti. Galatasaray'ın 15 maçını yöneten Palabıyık bu maçlarda Galatasaray'a 41 sarı kart ve 4 de kırmızı kart gösterirken, Galatasaray'ın rakiplerine 40 sarı kart ve 2 de kırmızı kart gösterdi.

Öte yandan Ali Palabıyık'ın yönettiği maçlarda Galatasaray bugüne kadar sadece 7 kez kazanırken 5 maçta mağlup oldu ve 3 maç da berabere bitti.


AKHİSARSPOR PALABIYIK'I SEVİYOR

Akhisarspor ise Palabıyık'ın yönettiği maçlarda iyi sonuçlar alıyor. Akhisarspor'un 14 maçını yöneten Palabıyık bu maçlarda Akhisarspor'a 40 sarı kart ve bir de kırmızı kart çıkarırken Akhisarspor'un rakiplerine tam 4 kırmızı kart ve 23 de sarı kart gösterdi. 

Palabıyık yönetiminde Akhisarspor çıktığı maçların 6'sını kazanırken, 3'ünde mağlup oldu ve 5 maç da berabere bitti. 

Süper Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"