comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Ali Fatinoğlu Mustafa Cengiz'i tebrik edip salondan ayrıldı

26 Mayıs 2018, Cumartesi 17:46
GS Haber: Ali Fatinoğlu Mustafa Cengiz'i tebrik edip salondan ayrıldı

Galatasaray Başkan adaylarından Ali Fatinoğlu, seçimde oy sayım işleminin devam ettiği sırada 7. sandık sonuçlarının ardından salondan ayrıldı. 

FutbolArena - Galatasaray Başkan adaylarından Ali Fatinoğlu, gerçekleşen Genel Kurul'da 7. sandık sonuçlarının ardından Mustafa Cengiz'i tebrik ederek salondan ayrıldı. Ali Fatinoğlu'nun demokratik bir şekilde Mustafa Cengiz'i tebrik etmesini de üyeler salonda alkışladı. 
Ali Fatinoğlu, Genel Kurul sırasında salondan ayrılmadan önce GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Fatinoğlu yaptığı açıklamada, "Burası Galatasaray. Galatasaray demek bir bütün demek. Biz hepimiz Galatasaraylıyız. Kim Galatasaaray'ı daha iyi yönetecekse o seçilsin demedim. Projelerimin hepsi Galatasaray'ın emrindedir. Ben bir süre kendi işlerime döneceğim. Ondan sonra bakacağım." dedi. 
Ali Fatinoğlu Mustafa Cengiz'i tebrik ettikten sonra "En büyük Cimbom" diye bağırdı. Ali Fatinoğlu bu tezahüratının ardından alkışlarla salondan ayrıldı. 

"BİR SONRAKİ SEÇİMDE ADAYIM"
Ali Fatinoğlu daha sonradan DHA'ya yaptığı açıklamada, "Ekibimle çok keyifli ve güzel bir arkadaşlık doğdu, ailelerle görüşmeler başladı. Artık kardeş gibi olduk. Bunu bozmayalım diye bir talepleri var, ben de bir hafta dinlenelim, sonra yemekte yolumuzu belirleyelim dedim. Ali Fatinoğlu, bir sonraki seçimin kesin olarak adayıdır. Erken seçim herkesin dilinde, İlkbaharda Galatasaray erken seçime gider diye konuşuyorlar. Bir daha böyle bir erken seçim olmaması için dağılmayacağız ve üç sene sonraki seçimde aday olacağız." dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"