comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber - Ali Fatinoğlu: "Barcelona, Galatasaray'ı kıskanacak"

09 Mayıs 2018, Çarşamba 15:21
GS Haber - Ali Fatinoğlu:

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu kürsüye gelerek yönetim kurulunu tanıttı. Fatinoğlu, kuracakları yapıyla birlikte Barcelona'nın kendilerini kıskanacağını söyledi. 
 

Galatasaray Haberleri: Ali Fatinoğlu'nun Divan Kurulu açıklamaları (9 Mayıs 2018)


"Türkiye'deki en önemli sanayicileri arasında yer alıyoruz. Londra Borsası 2013-2016 yılları arasında şirket yapılarını inceledi. Türkiye'nin en parlak 100 firması içerisinde benim sahip olduğum grubun bir şirketi 57. sırada. 2017 yılında %65 büyüme gösterdik. Şu anda Türkiye'nin en parlak 10 firması arasındayız. 

Galatasaray'da Riva ve Florya elimizden gitti. Galatasaray Adamız kullanılamaz hale geldi. Galatasaray Adasını almak bizim namus borcumuz. Galatasaray para kazanmak için mağazacılık ve televizyon şirketi kuruluyor ama zarar ediyoruz. O zaman neden bu şirketleri kuruyoruz? Dünyanın en önemli şirketlerinin sahibi olarak bu konuda kulübe büyük katkı sağlayacağımı söylemek istiyorum. Biz buradan ayrılırken Barcelona bile kıskanacak. Yönetimimizde sağlık kurulu oluşturduk. Alanında en başarılı doktorlar bu kurulda yer alıyor. Galatasaray artık sakat futbolcu transfer etmeyecek."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"