comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Ali Dürüst, Emre Akbaba transferi için konuştu

22 Ağustos 2018, Çarşamba 14:01
GS Haber: Ali Dürüst, Emre Akbaba transferi için konuştu

TFF Başkanvekili Ali Dürüst, Galatasaray'ın Emre Akbaba transferiyle ilgili iddialar hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'ın Emre Akbaba transferinde aracı olduğu iddia edilen TFF Başkanvekili Ali Dürüst, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Emre Akbaba transferiyle bir ilgisi olmadığını belirten Dürüst, "TT Stadı'na çay içmeye gitmiştim" dedi.
 

Galatasaray Transfer: Ali Dürüst, Emre Akbaba transferinde devreye girdi mi?


Gazeteci Süleyman Rodop, sosyal medya hesabından Ali Dürüst ile yaptığı konuşmada Dürüst'ün sözlerini şu şekilde paylaştı:

"Kulüpler Birliği toplantısından sonra Abdürrahim Albayrak'a beni TT Stadı'na bırakmasını söyledim. Birlikte kulübe geldik, daha çaylarımız bile gelmeden Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu geldi. Albayrak ile Çavuşoğlu'nun Emre Akbaba için randevulaştığını o an öğrendim. Havadan sudan konuşurken dövizdeki artışların kulüpleri zor durumda bırakacağı üzerine fikir alışverişi yaptık. Emre Akbaba konusu açılında, "Sizin bu dolar fiyatlarına göre işiniz zor. Allah kolaylık versin" dedim ve çıkıp gittim. Ben TFF Başkanvekiliyim. Beni ne bağlar Galatasaray ile Alanyaspor'un transfer görüşmesi. İnsanların işi gücü yok, öküz altında buzağı arıyorlar. Ben ne Albayrak'a "Emre'yi alın" ne de Çavuşoğlu'na "Satın" dedim. Beni ilgilendiren bir şey yok. İstifa edecek misiniz diye soruluyor. Ben ne yaptım ki istifa edeyim? Bazı kişiler beni kullanarak prim yapma peşinde. Bunlar boş işler."
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!