comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Ahmet Çakar: "Hasan Şaş mı yoksa benim yaptığım mı saygısızlık?"

13 Ağustos 2018, Pazartesi 03:56
GS Haber: Ahmet Çakar:

Ahmet Çakar, "Muğdat Çelik isminde futbolcu ismi olmaz" sözlerinin arkasında olduğunu söyleyerek, Hasan Şaş'a mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Muğdat Çelik hakkında geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir videoda "Muğdat isminde futbolcu adı" olmaz diyen Ahmet Çakar, Beyaz TV yayınında sözlerinin arkasında olduğunu diyerek, kendi yaptığının bir terbiyesizlik olmadığını dile getirdi. Ahmet Çakar, diğer taraftan kendisine yöneltilen eleştiriler üzerine Hasan Şaş'a gönderme yaptı. 


Hasan Şaş küfür 


Akhisarspor - Galatasaray maçının ardından kupa seremonisinde kameraya doğru sinkaflı bir küfür eden Hasan Şaş'ın videosu hakkında konuşan Ahmet Çakar, "Benim yaptığım mı terbiyesizlik yoksa Hasan Şaş'ın yaptığı mı?" diyerek Türk halkına soru yöneltti. Çakar'ın sözleri şu şekilde:

"ÖZÜR DİLEMEKTEN ÇEKİNMEYEN BİR ADAMIM AMA..."
Ben hayatımda özür dilemekten çekinmeyen bir adamım. Yeter ki, hatalı olduğumu ve ahlaksızlık yaptığımı bileyim. Özür dilemek erdemdir. 

"DEDİĞİMİN ARKASINDAYIM"

Muğdat diye futbolcu ismi olmaz dedim. Ben Muğdat'a kötü insan ve kötü futbolcu demedim. Bilakis iyi futbolcu olduğunu ve Galatasaray'da gelişeceğini öngörüyorum. Ahmet diye popstar ismi olmaz. Abdülkerim diye popstar ismi olmaz. Serkan, Ertem vs. Dediğimin arkasındayım. Muğdat isminde futbolcu ismi olmaz. 

"BENİM DEDİĞİM Mİ TERBİYESİZLİK YOKSA HASAN ŞAŞ'IN YAPTIĞI MI?"

Benim yaptığım mı terbiyesizlik mi? Yoksa Türk futbol ve Galatasaray'ın efsane ataklarından Hasan Şaş'ın yaptığı mı daha büyük terbiyesizliktir? Sosyal medyada çok dolaştı. Süper Kupa sonrasında Galatasaray'ın yardımcı antrenörü herkesin duyabileceği şekilde bakın bakalım neler dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.