comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Ahmet Çakar: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sonuncu olur"

18 Eylül 2018, Salı 01:10
GS Haber: Ahmet Çakar:

Ahmet Çakar, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki şansını değerlendirdi ve sarı kırmızılı takımın grupta sonuncu olacağını söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ilk maçında sahasında Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak. Sarı kırmızılı takımın gruptaki şansını yorumlayan Ahmet Çakar, Beyaz TV'de Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde grupta sonuncu olacağını söyledi. Gönül ister ki, Galatasaray gruptan çıksın diyen Ahmet Çakar diğer tarafta yaptığı analizlere göre sarı kırmızılı takımın en fazla 4-5 puan alabileceğini vurguladı. 


Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde kaçıncı olur? (Ahmet Çakar'ın Galatasaray Şampiyonlar Ligi tahmini)


"GALATASARAY GRUPTA SONUNCU OLUR"

"Ben fikrimi söylüyorum. Galatasaray bu gruptan 4 bilemedin 5 puan alır. Bu grupta sonuncu olur. Bu benim fikrim. Gerekçelerim de var. Galatasaray'ın rakipleriyle baş edebilecek oyun kurgusu yok. Herkes diyor ki, Rodrigues ve Onyekuru. Ben bu futbolcuları Şampiyonlar Ligi maçlarında göreceğim. Biz bazı oyuncuları manasız şekilde büyütüyoruz. Keşke Ozan Kabak oynasa da başarılı olsa. Ancak Kasımpaşa maçına başarılı olmakla Şampiyonlar Ligi'ndeki üst düzey forvetlere karşı oynamak farklı."
"BU GRUPTA BAŞARISIZ OLUNURSA FATİH TERİM ELEŞTİRİLİR"

Galatasaray eğer bu grupta başarısız olursa ve benim dediğim gibi sonuncu olursa Fatih Terim tartışılacak. Çünkü denk bir grup. Öyle Avrupa'nın devleri gibi yer almıyor. Galatasaray bu grupta başarısız olursa Fatih Terim eleştirilir ve tartışılır." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!