comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Abdürrahim Albayrak'tan transfer müjdesi: "Asla bitmez!"

08 Temmuz 2018, Pazar 21:22
GS Haber: Abdürrahim Albayrak'tan transfer müjdesi:

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak transfer ve İsviçre kampında takımın son durumu hakkında bir değerlendirme yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, İsviçre kampını genel bir değerlendirdi ve transferle ilgili konuştu. 

"TÜRKİYE'YE FİT BİR GALATASARAY OLARAK DÖNECEĞİZ"
"İstanbul'daki idmanlarımızın ardından ikinci kamp dönemi için 15 gün buradayız. Türkiye'ye döndüğümüz zaman fit bir Galatasaray göreceksiniz. Tüm takımlara yeni sezonda başarılar diliyorum. Her takım, kadrosunu güçlendiriyor ama bizim de elimizde şampiyon bir kadro var. Yuto'nun kalması için ciddi bir efor sarfettik ve mutlu sona ulaştık. Kadromuzda kimseyi bırakmamış olduk. Donk zaten kendi futbolcumuzdu. Geçen sezon inanılmaz bir performans gösterdi Fatih hocamla birlikte. Onunla da güzel bir anlaşma  yaparak kadromuza devam etmesini sağladık. Türkiye'ye çok daha iyi şekilde döneceğiz. Bu sene her şey hocamızın kontrolü altında. Bu sabahki idmanı gördünüz. Bu kadar futbolcu sağlığını ön plana çıkaran bir idman seyretmedim diyebilirim. İyi bir kamp geçecek. Yapacağımız hazırlık maçlarının ardından da Türkiye'ye döneceğiz..."

"BİZDE TRANSFER BİTMEZ"

"Bizde transfer bitmez. Ama bizim istediğimiz şekilde olması lazım. Menfaatlerimiz doğrultusunda olması lazım. Zaten farkındaysanız Türk kulüpleri itinalı davranıyorlar. Böyle de olmalı. Artık kulüplerin Euro ve Dolar artışının altından kalkması zor. UEFA ya sözümüz var. Sözümüzü tutmak istiyoruz."

"ARAMIZDA GİTMEK İSTEYENLER OLABİLİR AMA GELENLER DE OLACAKTIR"

"Aramızda gitmek isteyenler olabilir, gelenler de olacaktır. Hocamız ile birlikte her gün uğraşıyor her gün çalışıyoruz. Galatasaray'ın daha iyi yere gelmesi, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı bir sezon geçirmek için elimizden gelen  her şeyi yapıyoruz."

"KOMBİNE SATIŞLARI ÇOK İYİ GİDİYOR"

"Kombine satışları çok iyi gidiyor. Gelmeden önce Mustafa Cengiz Başkanım ve Yusuf Günay ile bir toplantı yaptık. Kafamdaki sistemi hayata geçirmek istiyoruz. Döner dönmez yeni bir kampanya için çalışmalar yapacağız. 2 ya da 3 yıllık koltuklarla ilgili. 50 locamız kaldı. Onları sattıktan sonra başkanımızla ve yönetimimizle loca sahiplerini  ziyaret etmek istiyoruz. Herkes locasını bir veya iki yıl uzatırsa yüksek  faizden kurtulur ve Galatasaray'ı bir yerlere götürürüz. Herkesin de taşın altına elini koyacağından eminim. Loca sahiplerinin de bizleri kırmayacağından, Galatasaray'ın sorunu bankalarla değil kendi içinde çözeceğine eminim"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"