comScore

Galatasaray Galatasaray

GS Haber: Abdürrahim Albayrak'tan transfer müjdesi

11 Ağustos 2018, Cumartesi 01:03
GS Haber: Abdürrahim Albayrak'tan transfer müjdesi

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Ankaragücü maçının ardından transfer gündemiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Ankaragücü maçının ardından Gomis'in durumu ve transfer gündemi hakkında konuştu. 

"BU ZEMİNE YAZIK GÜNAH!"
Zemini gördünüz arkadaşlar. Bizim şanssızlığımız herhalde. Geçen hafta Konya'da, bu hafta Ankara'da. İnşallah yetkililer bunun önlemini alır. Yazık, günah.

"3 PUANLA BAŞLADIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ"

3 puanla başladık. Mutluyuz. İstediğimiz 3 puanı aldık. Yeni sezonun bütün ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bütün takımlara başarılar diliyorum. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Gomis kalacak mı?


Gomis'in yedek kalmasına yanıt veren Albayrak, "Geniş kadromuz var. Fatih hocamız böyle bir karar verdi. Teknik konulara hocamızın takdiridir. O konulara biz karışamayız. Gomis değerli bir oyuncumuz. 3 yıl daha sözleşmesi var. Ciddi de ödeme yapıyoruz. Geçen yıl hakkını verdi. Biz Gomis'ten memnunuz. En kısa zamanda formuna kavuşacaktır. Albayrak, transfer konusu üzerine ise, ""Transfer yapmak istiyoruz ama ne uçak indirebilirsiniz, ne de kaldırabilirsiniz. Borçlar arttı. Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız." dedi. 

"NOKTA TRANSFER YAPACAĞIZ"

Kiralık olarak görüştüğümüz birçok futbolcu var. Sabahlara kadar ekibimiz, başta hocamız maçları izliyoruz. Artık boşa verecek paramız yok. Aldığımız futbolculara takıma %100 faydalı olmalı. Transfer yapacağız. Yaptığımız transfer nokta transfer olacak." 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.