comScore

Galatasaray Galatasaray

Grey Weekend nedir?Grey Weekend (Gri hafta sonu indirimi ne kadar?) Grey Weekend kaç gün sürecek? (GS Store gri hafta sonu)

01 Haziran 2018, Cuma 14:02
Grey Weekend nedir?Grey Weekend (Gri hafta sonu indirimi ne kadar?) Grey Weekend kaç gün sürecek? (GS Store gri hafta sonu)

Grey Weekend kampanyası başladı. Grey Weekend kampanyası ne zaman sürece? Grey Weekend nedir? Gri hafta sonu olarak bilinen Grey Weekend kampanyasıyla birlikte Galatasaray taraftarları GS Store'lara hücum etti. Peki Grey Weekend kampanyasından Galatasaray ne kadar kazanacak? Tüm bu sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Grey Weekend başladı mı? Grey Weekend ne zaman başlıyor? Grey Weekend ne zaman başlayacak? Galatasaray taraftarlarının merak ettiği Grey Weekend kampanyasıyla ilgili yönetimin yaptığı açıklamaların sarı kırmızılı taraftarlar Grey Weekend'e dair birçok konuyu merak etmeye başladı. Peki Grey Weekend nasıl olacak? Grey Weekend indirimleri ne kadar? Grey Weekend kaç gün sürecek? Galatasaray yönetimi tarafından başlatılan Grey Weekend kampanyasına dair bilmeniz gerekenlere haberimizde bulabilirsiniz. 


Grey Weekend son dakika haberleri


Galatasaray yönetimi tarafından başlatılan Grey Weekend kampanyasıyla ilgili tüm bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki Grey Weekend tam olarak ne? Grey Weekend Galatasaray'da ne zaman başlayacak? Bu gelişmeyi FutbolArena günler öncesinden duyururken, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamasının ardından Serdar Aziz de sosyal medya hesabından Grey Weekend çağrısı yaptı. Grey Weekend ile ilgili bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

Galatasaray kulübü Grey Weekend kampanyası ile tıpkı Yellow Friday'de olduğu gibi bir gelir elde etmeyi planlıyor. Grey Weekend ne zaman başlayacak? Grey Weekend ne kadar sürecek? GS Store Grey Weekend kampanyasıyla ilgili bilinmesi gerekenler şu şekilde: Galatasaray Kulübü, 1-3 Haziran tarihleri arasındaki Grey Weekend kampanyasında 21. şampiyonluğa özel anlamlı bir hamlede bulunup ürünlerinde yüzde 21 indirime gidecek. Buna göre Grey Weekend kampanyası 1 Haziran 2018 Cuma günü itibariyle başladı. Grey Weekend kampanyası 3 Haziran'a kadar sürecek. Galatasaray taraftarları bu süreçte GS Store'lardan 21. şampiyonluğa özel %21 indirimli alışveriş yapabilecekler. Grey Weekend bir başka deyişle Gri hafta sonu olarak da biliniyor. 


Grey Weekend (Gri hafta sonu) ne demek?


"Mağazalara giderek, stokları tüketin. Yine Galatasaray'a destek verin" diyerek taraftara seslenen Başkan Mustafa Cengiz, 20 milyon TL'ye yakın stoğun tükenmesini bekliyor. Galatasaray Kulübü, 'grey weekend' kampanyasının mottosunu ise 21. şampiyonluğun en önemli mesajlarından olan 'Adanmış Hayatlar' olarak belirledi. Galatasaraylı futbolcular da sosyal medya hesaplarından bu kampanyanın duyurularını daha fazla taraftara ulaşmak adına yayınladı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.