comScore

Galatasaray Galatasaray

Grey Weekend nedir? Grey Weekend ne zaman başlayacak? GS Store Grey Weekend (Gri hafta sonu) indirimi ne kadar?

29 Mayıs 2018, Salı 20:18
Grey Weekend nedir? Grey Weekend ne zaman başlayacak? GS Store Grey Weekend (Gri hafta sonu) indirimi ne kadar?

Galatasaray'dan beklenen Grey Weekend açıklaması geldi. Peki nedir bu Grey Weekend? Grey Weekend nedir? Grey Weekend ne zaman başlayacak? Grey Weekend olarak bilinen gri hafta sonu GS Store'larda ne zaman başlayacak? Grey Weekend indirimi ne kadar olacak? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde. 

FutbolArena - Grey Weekend nedir? Galatasaray'da yönetimin başlattığı Grey Weekend çağrısının ardından Grey Weekend twitter'da kısa süre içinde trend topic oldu. Peki Grey Weekend ne zaman başlayacak? Grey Weekend çağrısının arıdndan Galatasaray taraftarları için bir kez daha GS Store kapıları indirimli olarak açılmaya başlandı. Peki Grey Weekend tam olarak ne? Grey Weekend Galatasaray'da ne zaman başlayacak? Bu gelişmeyi FutbolArena günler öncesinden duyururken, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamasının ardından Serdar Aziz de sosyal medya hesabından Grey Weekend çağrısı yaptı. Grey Weekend ile ilgili bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

Galatasaray'da daha önce yönetim tarafından başlatılan Yellow Friday kampanyasının ardından sarı kırmızılı taraftarlar GS Store'a hücum etti. Bu kampanyanın ardından Galatasaray Kulübünün sahibi olduğu 27 GS Store mağazasından Galatasaray toplam 15 milyon TL ciro elde etti. Daha sonrasında yeni kampanya duyuruldu. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Grey Weekend çağrısını yaptı. Peki nedir bu Grey Weekend? Gri hafta sonu olarak bilinen Grey Weekend kampanyasıyla ilgili bilinmesi gerekenler şu şekilde:Galatasaray kulübü Grey Weekend kampanyası ile tıpkı Yellow Friday'de olduğu gibi bir gelir elde etmeyi planlıyor. Grey Weekend ne zaman başlayacak? Grey Weekend ne kadar sürecek? GS Store Grey Weekend kampanyasıyla ilgili bilinmesi gerekenler şu şekilde: Galatasaray Kulübü, 1-3 Haziran tarihleri arasındaki Grey Weekend kampanyasında 21. şampiyonluğa özel anlamlı bir hamlede bulunup ürünlerinde yüzde 21 indirime gidecek. 

GALATASARAY TARAFTARLARINDAN GREY WEEKEND MESAJLARI 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"