comScore

Galatasaray Galatasaray

Graham Potter'den Andone sözleri: "Ocak'ta geri çağırabiliriz"

04 Eylül 2019, Çarşamba 18:43
Graham Potter'den Andone sözleri:

Brighton menajeri Graham Potter, Galatasaray'a kiralık olarak transfer olan Florin Andone hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Brighton'dan kiraladığı Florin Andone'un geleceği ve transferi hakkında İngiliz kulübünün menajeri Graham Potter açıklamalarda bulundu. 

"ANDONE ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNAMAK İSTİYORDU"
Florin Andone, Galatasaray'a kiralık olarak giderek düzenli oynama şansı buldu. Kendisi zaten Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyordu. Andone'ye yeni sezon için en iyi dileklerimi sunuyorum. Umarım başarılı olur. 

"OCAK'TA GERİ ÇAĞIRABİLİRİZ"

Graham Potter ayrıca, "Florin Andone'yi Ocak'ta geri çağırma hakkına sahibiz. Kendisini Galatasaray'da yakından takip edeceğiz. Şu anda yeni gelenler ve mevcut oyuncularımız hücum hattındaki seçeneklerimden memnunuz. Andone'yi ise gelecek adına Galatasaray'da yakından takip edeceğiz." ifadelerini kullandı. Galatasaray Haberleri: Galatasaray'ın yeni transferi Florin Andone


Galatasaray'dan KAP'a yapılan açıklama: Profesyonel Futbolcu Florin Andone ve Kulübü Brighton & Hove Albion FC ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 700.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 2.500.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir"

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)