comScore

Galatasaray Galatasaray

Gomis'ten sosyal medya hesabından açıklama

24 Nisan 2023, Pazartesi 00:55
Gomis'ten sosyal medya hesabından açıklama

Gomis, Fatih Karagümrük maçı sonrası sosyal medya hesabından, "Maçtan sonra kendi adıma birçok iddia duydum, oldukça şaşırdım. Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Takımın kazandığı ve bensiz çok iyi gittiği bir çok maçta olduğu gibi… Sırt ağrılarım var. Gerçek bu. Geri kalanı soyunma odası konuşmaları. Onları seslendirmenin yeri de medya değil." dedi. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Gomis, Fatih Karagümrük maçının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 

GOMIS'IN AÇIKLAMALARI
Maçtan sonra kendi adıma birçok iddia duydum, oldukça şaşırdım. Bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam çünkü sahada değildim. Takımın kazandığı ve bensiz çok iyi gittiği bir çok maçta olduğu gibi… Sırt ağrılarım var. Gerçek bu. Geri kalan kısım ise soyunma odası konuşmaları; onları da seslendirmenin yeri burası ya da medya değil. Çünkü GALATASARAY'a ve takım arkadaşlarıma çok büyük saygım var. Takımın odaklanması gereken bir şampiyonluk ve kalan maçlar var. Konu ben ya da başka bir birey olamaz.

OKAN BURUK VE DURSUN ÖZBEK NE SÖYLEMİŞTİ?

Okan Buruk maçın ardından basın toplantısında, "Gomis Perşembe günü bana geldi. Bundan sonra oynamak istemiyorum dedi. Alanya maçındaki Icardi, Barış değişikliğini kabul etmedi. Ayrıca genel olarak az süre alması. Ona değerli olduğunu ve ihtiyacımız olduğunu hatırlattım. Gurur meselesi olduğunu söyledi. Gomis bugüne kadar çok iyi işler yaptı. Benim için büyük sürpriz oldu. Gomis ile ilgili bundan sonraki kararı yönetimimiz verecek. Biz çok çaba harcadık. Ben tekrar konuştum kendisiyle ama Gomis 'Kararım değişmeyecek." ifadelerini kullandı. 

Dursun Özbek ise, "Gomis'in dünkü davranış biçimi kabul edilebilir değil. Bütün profesyoneller Galatasaray'a hizmet etmek durumundadır. Çıkışını yadırgadım. Kendisiyle konuştum. Sahadaki patron Okan hoca. Bütün futbolcular saygı duymalı. Biz öyle bir takımız çünkü." ifadelerini kullandı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!