comScore

Galatasaray Galatasaray

Gomis'in menajerinden flaş açıklamalar! Fenerbahçe yanıtı

18 Kasım 2018, Pazar 09:55
Gomis'in menajerinden flaş açıklamalar! Fenerbahçe yanıtı

Galatasaray'da halen ayrılığı büyük tartışma konusu olan Fransız golcü Bafetimbi Gomis'in manejerinden Abdürrahim Albayrak'a cevap geldi.

FutbolArena - Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak'ın Gomis açıklamasından sonra Bafetimbi Gomis'in menejeri Mendy, Fanatik Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Mendy, Gomis'in para nedeni ile Galatasaray'dan ayrılmadığını belirtti.


Galatasaray, Gomis'i neden sattı?


Galatasaray'dan ayrılışı büyük şok etkisi yaratan ve halen yankıları süren Gomis'in manejerinden Abdürrahim Albayrak'ın açıklamalarına yanıt geldi.
 

''GALATASARAY, GOMİS'İ SATMAK İSTEDİ''

Gomis'in ayrılık sebebini de anlatan Mendy, “Sosyal medyada hep taraftarla iletişim halindeydi. Onları çok seviyordu. Peki bu ayrılık neden oldu? Çünkü onu Galatasaray satmak istedi. Gomis mutluydu. “Gomis İstanbul'a aşık. Bu şehri çok seviyor. Burada tuttuğu bir ev var ve tatil günlerinde çoğu zaman geliyor. Buraya gelmesiyle ilgili özel bir durum yok” açıklamasını yaptı. 

''FENERBAHÇE BANA GELMEDİ''

Son günlerde Gomis'in adının Fenerbahçe ile anılmasına da tepki gösteren Mendy, “Fenerbahçe'yle veya herhangi bir takımla görüşme olacaksa bu Gomis'le değil, benimle yani menaceriyle olur. Bana da kimse transfer için gelmedi. Kimseyle görüşmedik. Gomis'in Al Hilal'de 2 senelik daha sözleşmesi var. Al Hilal satmak isterse konuşulur ancak şu anda bir şey yok” dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.