comScore

Galatasaray Galatasaray

Gomis, Osmanlıspor maçında oynamak istiyor

24 Ocak 2018, Çarşamba 21:38
Gomis, Osmanlıspor maçında oynamak istiyor

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Bafetimbi Gomis, Osmanlıspor maçında oynamak için can atıyor. Fatih Terim ile görüşen Gomis'in sakatlığındaki son gelişmeler haberimizde.

FutbolArena Özel - Alacakları ödenmediği için Kayseri'ye gitmediği iddia edilen Bafetimbi Gomis, Galatasaray - Osmanlıspor maçında sahada olmak istediğini Sağlık Kuruluna iletti.
 

Bafetimbi Gomis'in sakatlığında son durum


Sol arka adalesindeki sakatlığı süren Fransız yıldız Cumartesi günkü maçta sonradan da olsa görev almak istediği ve çıkan bu iddiaların ardından bir an önce takıma katılmak istediğini Teknik Direktör Fatih Terim'e de ilettiği ortaya çıktı.

Henüz Galatasaray takımı ile antrenmanlara çıkamayan Gomis'in, yarın çalışmaya çıkması adına durumu değerlendirilecek. Fransız yıldızın ağrıları olmaz ve Sağlık Kurulu onay verirse takımla çalışacak.
 

Gomis'in Instagram paylaşımı:


"Aslında daha önce bu konu hakkında konuşmama kararı almıştım. Çünkü Galatasaray bana kariyerimde hiç olmadığı kadar keşfetme şansı verdi ve bu yüzden hem kulübüme, hem de taraftarlarıma büyük saygı duyuyorum. Ancak hakkımda çıkan haberlere gerçekten üzülüyorum. Ben böyle karakterde bir adam değilim. Alacaklarım ödenmediği için maçta oynamak istemediğim yönündeki haberler yalan. Duyduğum haberlere üzülüyorum. Ödeme problemi yüzünden oynamıyorum diyecek karakterde bir adam değilim. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Şu anda sakatlığım var ve bu yüzden oynayamıyorum. Arkadaşlarıma katkı veremediğim için çok üzülüyorum. Amacımız şampiyon olmak. Galatasaray'ın şampiyon olmasını istemeyen kötü insanlara aldırmayın. Onları dinlemeyin."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)