comScore

Galatasaray Galatasaray

Gomis için flaş sözler: "Galatasaray'ı değil parayı seçti"

23 Ekim 2018, Salı 18:39
Gomis için flaş sözler:

Marsilya yöneticisi Zubizaretta, Fransız basınına yaptığı açıklamada Gomis'in Galatasaray'ı tercih etmesiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın bu sezon Suudi Arabistan Ligi takımlarından Al Hilal'e sattığı Gomis için Marsilya yöneticisi Zubizaretta son derece önemli açıklamalar yaptı. 

Marsilya'nın Gomis'i kadroda tutamaması konusunda kamuoyundan kendileri hakkında gelen eleştirilere yanıt veren Zubizaretta, Gomis'in Suudi Arabistan'a gitmesine şaşırmadığını söyledi. Zubizaretta, "Gomis, Galatasaray'a gitmeden önce kendisine çok iyi bir teklif yapmıştık. Burada yüksek maaşı ve iyi bir kontratı olacaktı. Ancak sonra menajerinden haber geldi. Galatasaray daha fazla para veriyormuş. Gomis de Galatasaray'ı seçti." ifadelerini kullandı. 
Gomis'in Marsilya'da kalması halinde güvenilir, cazip ve yüksek maaşlı bir kontratı olacağını söyleyen Zubizaretta, "Galatasaray'dan gelen teklif ona daha ilginç geldi. Sonuçta herkes kendi kararını kendi verir. Buradan da Gomis'in tercih mantığını ve Suudi Arabistan'dan gelen teklife neden hayır demediğini anlayabilirsiniz." ifadelerini kullandı. 


Gomis Suudi Arabistan'da kaç gol attı?


Gomis bu sezon Al Hilal formasıyla Suudi Arabistan Ligi'nde 5 maçta 4 gol attı. GALATASARAY - SCHALKE MAÇINA BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)