comScore

Galatasaray Galatasaray

Göksel Gümüşdağ'dan TFF'ye çağrı ve Galatasaray'a gönderme!

12 Mayıs 2019, Pazar 21:37
Göksel Gümüşdağ'dan TFF'ye çağrı ve Galatasaray'a gönderme!

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray maçı öncesi basın mensuplarına konuşarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Ankaragücü maçının ardından önümüzdeki hafta oynanacak olan Galatasaray - Başakşehir maçı öncesinde TFF'ye çağrıda bulundu. 

"SAHA DIŞI ETKENLERE GÜVENMİYORUM"
100 yıllık camialar arasında Başakşehir'in son haftalara kadar şampiyonluğu kovalaması bizim için gurur verici. Artık tek bir 90 dakikamız var. Türk Telekom'a finale gidiyoruz. Ben takımıma çok güveniyorum. Ancak saha dışı etkenlerine güvenemiyorum. 

"RİZESPOR - GALATASARAY MAÇINDA YAŞANANLAR İÇİN KELİME BULAMIYORUM"

"Galatasaray maçında Türk Telekom'a finale gidiyoruz. Ben takımıma güveniyorum ama saha dışı etkenlere güvenmiyorum. Rizespor - Galatasaray maçındaki olaylar şaşkınlık verici bir durum. Kelime bulamıyorum. Başakşehir kulübüyle ilgili çirkin ifadeler kullanıldıktan sonra bunları çıkarın dediğimizde cevap yok. Başakşehir buralara emekleriyle geldi. MHK ve TFF'ye çağrıda bulunuyorum. En iyi hakemleri bu maça vermeleri lazım. Hollanda basınında hakem kararları yayınlanıyor ve herkes şaşkın. 

"EN İYİ HAKEMLER VERİLMELİ, HERKES BU FİNALE ODAKLANMALI"

Türk futboluna saygısızlık yapılıyor. Bir tek final var. Finali kim alırsa şampiyon olacak. Saha içinde hak eden takım şampiyonluk kupasını almalıdır. Ancak ben saha dışı etkenlerine güvenmiyorum. Herkes bu finale odaklanmalı"

"DOĞRUNUN HER ZAMAN YANINDAYIM"

Ben doğrunun her zaman yanındayım. VAR doğru bir proje. VAR'a inanıyoruz ama hakemlerin bir kısmına inanmıyoruz. Bu hakemlerin atanmasının sorumlusu MHK'dir. Adalet sağlansın.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.