comScore

Galatasaray Galatasaray

Göksel Gümüşdağ'dan açıklama! "İrfan Can'ı niye satayım?"

13 Ocak 2021, Çarşamba 12:07
Göksel Gümüşdağ'dan açıklama!

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdaş, Galatasaray'ın istediği İrfan Can Kahveci ile ilgili konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki isimlerin başında da İrfan Can Kahveci geliyor. Sarı kırmızılıların ilgilendiği futbolcuyla ilgili Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Gümüşdağ, "İrfan Can'ı isteyen biri varsa, 12-13 milyon euroyu getirmesi gerekir." dedi.

"EURO 2020 VAR. NEDEN ŞİMDİ SATAYIM?"
Fatih Terim'in İrfan Can'ı istediğini ancak kendilerinin böyle bir niyeti olmadığını vurgulayan Göksel Gümüşdağ sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu yaz Euro 2020 var. Avrupa'nın peşinde olduğu bir milli futbolcuyu şimdi niye satayım? Böyle bir niyetimiz yok. Ama mutlaka İrfan Can'ı isteyen biri varsa, 12-13 milyon euroyu getirmesi gerekir. Biz 5 yıl öncenin parasıyla İrfan Can'a 2-2.5 milyon euro bonservis bedeli ödedik. Yatırım yaptık. Yeteneklerini geliştirdik. Bugün Avrupa peşinde... Bunun gerçek bir karşılığı olmalı... Bu şartlarda Türkiye'de kulüplerin İrfan Can'ı alabileceğini düşünmüyorum. Zaten bizim de satmaya niyetimiz yok. Avrupa Futbol Şampiyonası'nı bekliyoruz."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"