comScore

Galatasaray Galatasaray

Gökmen Özdenak'tan flaş Fatih Terim iddiası ''Geliyor''

07 Aralık 2017, Perşembe 09:30
Gökmen Özdenak'tan flaş Fatih Terim iddiası ''Geliyor''

Galatasaray'ın eski futbolcularından ve camianın önde gelen isimlerinden Gökmen Özdenak, Aspor'da flaş bir Fatih Terim iddiasında bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da yönetimin Igor Tudor ile yola devam etme kararı almasına rağmen Fatih Terim iddiaları devam ediyor. Galatasaray'ın eski futbolcularından ve camianın önde gelen isimlerinden Gökmen Özdenak, Aspor'da flaş bir Fatih Terim iddiasında bulundu.


Galatasaray'da son dakika Fatih Terim gelişmesi


Spor yorumcusu Gökmen Özdenak, Aspor'da katıldığı programda Fatih Terim hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Gökmen Özdenak 3 maç sonrasında Fatih Terim'in Galatasaray'a teknik direktör olarak döneceğini iddia etti.

''FATİH TERİM GELECEK TEK SIKINTI ARDA TURAN TRANSFERİ''
"3 maçtan sonra Fatih Terim'in getirileceğini biliyorum. Yalnız Fatih Terim'in bir sıkıntısı var. Arda'dan vazgeçin. Arda'dan dolayı Fatih Terim biraz sıkıntılı. Arda Turan ile aralarında karizma kavgası oluştu. Sonrasında yaşanan olaylardan dolayı, yanyana gelmeleri bir daha mümkün değil. Ondan dolayı da Fatih Terim'in sıkıntısı, Arda Turan'ın ikinci yarı itibariyle Galatasaray'a transferi''


Fatih Terim'den Galatasaray kararı


Sarı kırmızılı kulüpte Tudor'un geleceği tartışılırken Galatasaray taraftarının takımın başında görmek istediği Fatih Terim'in de bu konuya sıcak baktığı belirtildi. Camia içinde Galatasaray'ın Beşiktaş'a mağlup olması ile birlikte Fatih Terim sesleri daha da güçlü bir şekilde yükselirken, sarı kırmızılı yönetimden böyle bir teklif gelmesi halinde tecrübeli teknik adamın 'evet' yanıtı vereceği öğrenildi.

TEKLİF GELMESİ HALİNDE 'EVET' DİYECEK

Fatih Terim'in Galatasaray yönetiminden teklif gelmesi halinde kabul edeceği sarı kırmızılı camiada konuşulmaya başlandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.