comScore

Galatasaray Galatasaray

Gheorghe Hagi'ye sürpriz teklif! Yeni adresi...

04 Mayıs 2018, Cuma 12:51
Gheorghe Hagi'ye sürpriz teklif! Yeni adresi...

Romanya Ligi'nde sahibi olduğu Viitorul Constanta'dan ayrılacağını açıklayan Gheorghe Hagi'ye sürpriz bir teklif yapıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Romanya Ligi ekiplerinden Viitorul Constanta'nın başında olan Gheorghe Hagi sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıklamıştı. Hagi, geçtiğimiz günlerde de kulübün hisselerini satışa çıkarmıştı. 
 

Gheorghe Hagi, Legia Varşova'ya mı gidecek?


Romanya basınında yer alan haberlere göre; Gheorghe Hagi'nin sezon sonunda takımdan ayrıldıktan sonra gitmesi muhtemel en güçlü takımın Legia Varşova olduğu belirtildi. Polonya Ligi'nde mücadele eden Varşova'nın Gheorghe Hagi ile temasa geçtiği ve ilk görüşmenin kısa süre içerisinde yapılacağı belirtildi.

"DEDEMAN, VİİTORUL'U ALIYOR..."
Rumen basınında çıkan haberlere göre İnşaat ve yapı malzemesi şirketi olan ve Romanya'nın en zengin iki şirketinden biri olarak gösterilen Dedeman'ın Viitorul'un %49 hissesini alacağı ve müzakerelerin sürdüğü yazıldı. 

Gheorghe Hagi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Viitorul'un sağlam temelleri ile bensiz de yoluna devam edebileceğini gördüm" demişti.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"