comScore

Galatasaray Galatasaray

Gheorghe Hagi'nin oğlundan beklentisi büyük 'Altın Top'

13 Şubat 2018, Salı 20:44
Gheorghe Hagi'nin oğlundan beklentisi büyük 'Altın Top'

Gheorghe Hagi oğlu İanis Hagi hakkında açıklamalarda bulunurken Fiorentina kulübünü suçladı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ve Rumen futbolunun efsane futbolcularından Gheorghe Hagi, şimdilerde 2009 yılında kurduğu futbol akademisi Viitorul Constanta'nın meyvelerini yiyor. Takımıyla geçen sezon Romanya şampiyonu olan Hagi'nin oğlu İanis Hagi'den de beklentisi çok büyük. 


Hagi'nin, İanis hakkında açıklamaları


Kendisi gibi 10 numaralı formayı giyen ve genç yaşta takım kaptanlığına yükselen İanis Hagi 1.5 sezon önce 2 milyon euro karşılığında Fiorentina'ya transfer olmuştu. Fiorentina'ya oğlunu oynatmadığı için kızan baba Hagi, 2 milyon euroyu geri ödemiş ve oğlunu yine takımına kazandırmıştı. 

Fiorentina'ya kızgın olan baba Hagi, oğlu için verilen sözlerin tutulmadığını iddia etmişti. İanis eski takımına dönerken son iki maçta iyi bir performans gösterdi ve son maçta takımının galibiyet golünü attı. 
Hagi maçtan sonra oğlu ile ilgili yaptığı açıklamada "İşte şans verince neler yapabildiğini görüyorsunuz. Benim ondan beklentim büyük. Bir gün altın topu bile alabilir" dedi. 

FİORENTİNA ŞANS VERMEDİ

Öte yandan Viitorul Constanta'nın kulüp müdürü Cristian Bivolaru da bu konu hakkında Rumen basınına açıklamalarda bulundu ve Fiorentina'nın genç oyuncuya şans vermediğini söyledi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.