comScore

Galatasaray Galatasaray

Gerrard'dan Galatasaray sözleri! "Dev bir kulüp"

28 Eylül 2020, Pazartesi 14:28
Gerrard'dan Galatasaray sözleri!

UEFA Avrupa Ligi'nde Galatasaray ile karşılaşacak olan Rangers'da teknik direktör Steven Gerrard açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi playoff turunda Galatasaray ile eşleşen Rangers'da teknik direktör Steven Gerrard maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Hafta sonunda oynadıkları lig maçının ardından konuşan Gerrard, "Galatasaray, Şampiyonlar Ligi seviyesinde olan dev bir kulüp" dedi.

"GALATASARAY DEV BİR KULÜP"
"Galatasaray'ın oyun sistemiyle ilgili biraz daha bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Gereken çalışmaları yapacağız. Dev bir kulüpten bahsettiğimizi söylemeye gerek yok. Onlara karşı saygı duyacağız. Emin favori onlar olacak. Galatasaray, dünya çapında futbolcuları olan ve Şampiyonlar Ligi seviyesinde dev bir kulüp. En iyi performansımızı sergileyerek her şeyimizi vermemiz gerekiyor."

"BABEL İLE OYNAMAKTAN KEYİF ALIRDIM"

"Babel'i çok iyi tanıyorum, benim iyi arkadaşım. Onunla oynadığım dönemlerde gerçekten keyif alırdım. Şu anda iyi bir takımda oynuyor. Liverpool'da biraz karışık dönemler geçirdi ama birlikte oynamaktan keyif aldığım harika bir oyuncuydu. Güçlü, hızlı ve çok tehlikeli bir rakip."


Rangers - Galatasaray maçı ne zaman?


UEFA Avrupa Ligi playoff maçında Rangers ile Galatasaray İskoçya'da karşılaşacak. Tek maç üzerinden oynanacak mücadele 1 Ekim Perşembe günü 21:45'te başlayacak.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!