comScore

Galatasaray Galatasaray

Genoa'ya giden Sinan Gümüş'ten itiraf: 'Yıllardır...'

13 Temmuz 2019, Cumartesi 22:00
Genoa'ya giden Sinan Gümüş'ten itiraf: 'Yıllardır...'

Galatasaray'dan ayrılan ve Genoa'ya transfer olan Sinan Gümüş, kariyeriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ile sözleşmesi sona erdikten sonra Genoa'ya transfer olan Sinan Gümüş, geleceğiyle ve yeni kulübüyle ilgili beklentilerini anlattı. 

İtalyan basıına konuşan Sinan Gümüş, Genoa'nın yıllardır kendisini takip ettiğini ve bu tarihi kulübe geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. 
Sinan Gümüş yaptığı açıklamada, "Genoa bu yıl geçen sezonki gibi acı çekmemeli. Daha güçlü olmalıyız. Genoa yıllardır beni takip ediyor ve bu tarihi kulübeye gelmeye karar verdim. Genoa'da elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Gunter ve Pandev bana Genoa hakkında çok iyi şeyler anlattı. Genoa gibi kaliteli ve tarihi bir kulüpte sıçrama yapmak istiyorum. Hem taraftarlarımızın, hem de hocamızın gücenini kazanarak kazanmak istiyorum. Genoa'nın geçen sezonki gibi acı çekmemesi için elimden geleni yapacağım."  ifadelerini kullandı. 

SİNAN GÜMÜŞ'ÜN GALATASARAY'A VEDA MEKTUBU

Kesinlikle kolay bir karar olmadı artık veda vakti geldi. Hep birlikte nice başarılar ve kupalar kutladık, hayatımın bu dönemini hiçbir zaman unutmayacağım. Bu vesileyle bana genç yaşımda güvenip, bu kulübe getiren yöneticilere, hem insan hem de sporcu olarak gelişmemde katkıda bulunanlara, her an yanımda olup bana desten veren kulübün her bir biryerine teşekkür etmek istiyorum. Genç bir çocuk olarak bu büyük kulübe geldim ve bu formayı her zaman büyük bir gururla taşıdım. 8 kupa ve harika 5 yılın ardından artık yolum başka bir yerde devam edecek. Son olarak taraftarımıza sayısız güzel anılar ve hatıralar için çok teşekkür ederim. Sizi hiçbir zaman unutmayacağım ve her zaman kalbimde saklayacağım. Galatasaray'a sonsuz başarılar dilerim. Çok teşekkürler. Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"