comScore
1 / 10

Genç yıldız: "Bırakırlarsa Galatasaray'a giderim"

FutbolArena - Galatasaray scout ekibinin yakından takip ettiği genç futbolcudan sarı kırmızılılar hakkında açıklama geldi. Galatasaray, 19 yaşındaki yeni yıldız adayının peşinde. 

2 / 10
Galatasaray’da Fatih Terim ve scout ekibi hızlı kanat oyuncusu transferi için çalışmaları sürüyor. Galatasaray scout ekibi yaz transfer dönemi ve öncesinde Avrupa’yı karış karış tararken dikkat çeken isimler arasında 19 yaşındaki bir futbolcu yer aldı.
3 / 10
Genç futbolcuyla ilgili kulübünden açıklama yapılırken, 19 yaşındaki yıldız adayı Galatasaray’la ilgili yakın çevresine konuştu. "Avrupa’da tanınan büyük bir kulüp" dedi.
4 / 10
İşte Galatasaray’ın gözdesi ve kulübünden yapılan açıklama.
5 / 10

KVARATSKHELIA PİYASA DEĞERİ 7.5 MİLYON EURO

<h2>KVARATSKHELIA PİYASA DEĞERİ 7.5 MİLYON EURO</h2>
Gürcü futbolcu Kvaratskhelia 19 yaşında ve kanat mevkinde görev yapıyor. Transfermarkt güncel piyasa değeri 7.5 milyon euro olarak gösterilen Kvaratskhelia, 2019 yılında Rubin Kazan’a transfer oldu.
6 / 10

GALATASARAY HAKKINDA KONUŞTU

<h2>GALATASARAY HAKKINDA KONUŞTU</h2>
Rus basınındaki haberlere göre yakın çevresine konuşan Kvaratskhelia, "Galatasaray, Avrupa’da tanınan büyük bir kulüp. Böyle bir kulüpte oynamayı tabii ki çok isterim. Ancak Rubin Kazan’la sözleşmem var ve sadece benim verebileceğim bir karar değil" dedi.
7 / 10

GALATASARAY TEKLİF ETTİ

<h2>GALATASARAY TEKLİF ETTİ </h2>
Galatasaray’ın izlediği Rubin Kazan’ın 19 yaşındaki kanat oyuncusu Kvaratskhelia için Rusya’dan flaş bir açıklama geldi. Rubin Kazan Genel Direktörü Rustem Saimanov, Galatasaray’ın Kvaratskhelia için 15 milyon euro ödemeye hazır olduğunu söyledi.  Kulübe yakın kaynakların iddiasına göre, Rubin Kazan Genel Direktörü Saimanov, "Galatasaray, Kvaratskhelia için 15 milyon euro teklif etti fakat kabul etmedik." ifadelerini kullandı. 
8 / 10

KVARATSKHELIA KİMDİR?

<h2>KVARATSKHELIA KİMDİR?</h2>
Gürcü futbolcu Kvaratskhelia 19 yaşında ve kanat mevkinde görev yapıyor. Transfermarkt güncel piyasa değeri 7.5 milyon euro olarak gösterilen Kvaratskhelia, 2019 yılında Rubin Kazan’a transfer oldu. Kvaratskhelia bu sezon Rubin Kazan formasıyla 12 lig maçında 2 gol attı ve 4 asist yaptı. Kvaratskhelia’nin kulübüyle 2024’e kadar sözleşmesi sürüyor. 
9 / 10

TERİM NELER SÖYLEMİŞTİ?

<h2>TERİM NELER SÖYLEMİŞTİ?</h2>
Pandemi dönemiyle ilgili Fatih Terim’in açıklamaları şu şekilde:

Geçen sezon ilk yarıyı tarzımız olmayan şekilde bitirdik. Hayatım boyunca kazanan futbol modelini oynamaya çalıştım. O yüzden benim için kabul edilebilir bir şey değildi. Bu ülkeye her zaman kazanan futbol anlayışını getirmeye çalıştım. Pandemiden sonra yaşadığımız sakatlıklar da bizi çok etkiledi. 8-10 maçlık seriyi o dönem sürdüremedik. Böyle bir özet yapabilirim ancak. Ondan sonra çok da kolay değildi zaten. Puanların çok çabuk açıldığı ve ağır darbeler aldığınız ortamda çok kolay değildi."
10 / 10