comScore

Galatasaray Galatasaray

Gekas: "Erol Bulut'a güvenilirse başarır"

25 Mart 2021, Perşembe 01:27
Gekas:

Türkiye'de bir dönem adından sıkça söz ettiren eski Yunan golcü Gekas, Türk futboluna dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Türkiye'de Samsunspor, Akhisarspor, Konyaspor, Eskişehirspor ve Sivasspor takımlarında forma giyerek adından çok söz ettiren Gekas, yakın gelecekte antrenör olarak Türkiye'ye döneceğini söyledi. 

Yunan basınına röportaj veren Gekas, antrenörlük eğitiminin çok iyi gittiğini Türkiye'den de konuştuğu bazı takımlar olduğunu söyledi. Gekas, "Türkiye'yi elbette özlüyorum. Türkiye'ye antrenör olarak döneceğim." dedi. 

"YUNAN FUTBOLCULARA BİR KAPI AÇTIM"

Türkiye'deki Yunan futbolculara bir kapı açtığımı düşünüyorum ve bundan dolayı mutluyum. Elbette çok iyi oyuncular var. 

Türkiye Ligi hakkında ne düşünüyorsun?

Olympiakos, şu anda Türkiye'de Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye kıyasla onlardan daha büyük kulüp. Ancak genel olarak bakarsanız, Türkiye Ligi, Yunanistan Ligi'nden daha iyi. 

"EROL BULUT'A GÜVENİLİRSE BAŞARILI OLUR"

Erol Bulut genç ve iyi bir teknik direktör. Avrupalı bir zihniyete sahip. Kendisine güvenilirse ve sabırlı olunursa Fenerbahçe'de başarılı olacağını düşünüyorum. 

"PELKAS'IN ÖNÜNDE PARLAK BİR GELECEK VAR"

Pelkas'ın önünde parlak bir gelecek var. Erol Bulut ile çalışması avantaj. Çünkü birbirlerinin dilini analyabiliyorlar. Bakasetas ise Trabzonspor'a giderek bence iyi bir karar verdi. Takıma çok fayda sağlayacak. Akıllı bir futbolcu. 

Türkiye'de büyük bir takımdan teklif aldınız mı?

Evet. Samsunspor'da oynarken sezon sonu Beşiktaş istemişti beni. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"