comScore

Galatasaray Galatasaray

Gaziantep FK cephesi: "Galibiyeti kaçırdık! Galatasaray'ı böyle görmedim"

22 Haziran 2020, Pazartesi 00:01
Gaziantep FK cephesi:

Gaziantep FK cephesinden Galatasaray maçının ardından hakem Alper Ulusoy ve müsabaka hakkında konuştu.  

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 28. haftasında sahasında Gaziantep FK ile 3-3 berabere kaldı. 

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. 
"GALATASARAY HEP ZAMAN GEÇİRDİ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİM"

"Çok zor maç olacağını biliyorduk. 3-1'den büyük takımların bile 3-3'e getirmesi çok zor. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri. Benim takımıma güvenim her zaman devam etti. Sürekli baskı yaptık. Galatasaray gibi bir rakibe zaman geçirme çabasına soktuk. Ben Galatasaray'ı asla ve asla böyle görmedim. Zaman geçirmek için uğraştılar, futbol oynamak değil. "

Gaziantep AS Başkanı Müslüm Özmen ise, "
Birilerinin "Şampiyon mu oldunuz?" bize demesi çok yanlış. Biz emek veriyoruz. Çok farklı şeyler yapmak isteyen kulübüz. Biz her maçımızı kazanmaya çıkıyoruz. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Galatasaray maçına özel primimiz yok. Oyuncularım sorumluluğunun bilincinde çok iyi mücadele etti. Galibiyeti kaçırdık.  Gördüğünü çalması önemli. Hakem gördüklerini çalma cesaretinde olasydı sonuç daha farklı olabilirdi." diye konuştu." 

6 saniye kuralı belki de Süper Lig tarihinde ilk kez uygulandı. Avrupa'da da belki hiç görmedik. Bunu nasıl yorumluyorsunuz? şeklindeki soruya yanıt veren Müslüm Özmen, "Biz hocaların kararlarına tepki gösteriyoruz ama yorumlama, yanlıştı veya ilk defa yaptı diye bir şey söyleme şansımız yok. Hakemler insandır, hata yapabilir diyoruz. Bizim beklediğimiz hakemlerin gördüğünü çalabilmesi önemli. Alper hoca da herhalde onu yaptı. dedi. 
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!