comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray PSV canlı şifresiz İZLE (GS PSV Smart Spor canlı izle)

18 Temmuz 2018, Çarşamba 18:52
Galatasaray PSV canlı şifresiz İZLE (GS PSV Smart Spor canlı izle)

Galatasaray PSV maçını şifresiz canlı olarak izlemek için haberimizi inceleyebilirsiniz. Galatasaray PSV maçı şifresiz yayını var mı, Galatasaray PSV canlı izle, Galatasaray PSV canlı şifresiz mi, Galatasaray PSV Smart Spor izle gibi aramalar yapan taraftarlar için haberimizi hazırladık.

Galatasaray PSV canlı şifresiz nasıl izlenir? Galatasaray PSV şifresiz mi? Galatasaray PSV canlı izleme seçeneği var mı? Galatasaray PSV D Smart Smart Spor izle şeklinde aramalar yaparak Galatasaray PSV şifresiz izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Galatasaray PSV izle seçeneğiyle ilgili tüm bilgileri haberimizden okuyabilir ve GS PSV Smart Spor izle seçeneğiyle maçın canlı takibini yapabilirsiniz.


Galatasaray PSV saat kaçta, hangi kanalda? (Galatasaray PSV canlı İZLE)


Fatih Terim yönetiminde İsviçre'de kamp çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Hollanda şampiyonu PSV ile özel hazırlık mücadelesi kapsamında bu akşam karşı karşıya gelecek. Galatasaray - PSV maçını 20:00'dan itibaren D-Smart platformunda bulunan Smart Spor kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

GALATASARAY'IN HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
Galatasaray 1-0 Wil 1900
Galatasaray - PSV
Galatasaray - Valencia

GALATASARAY'IN PSV MAÇI İLK 11';

Galatasaray'ın PSV maçı ilk 11': 

İsmail - Martin Linnes, Maicon, Ahmet Çalık, Lionel Carole - Ryan Donk, Fernando Reges - Feghouli, Selçuk İnan, Rodrigues - Bafetimbi Gomis


 

Smart Spor nasıl izlenir? D Smart'ta yayın yapan Smart Spor uydu frekans bilgileri

 

Türksat uydusundan yayın yapan SMART SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.

SMART SPOR Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SMART SPOR kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    SMART SPOR
Paket İsmi    :    DTVH P4 HD T411
Frekansı    :    12187
Polarisazyon Değeri    :    V - Dikey
Kapsama    :    Batı
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :    
 

D SMART CANLI İZLE >>


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"