comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylıları kızdıran sözler! Sinan Engin: 'Avrupa fatihi Beşiktaş.'

30 Eylül 2017, Cumartesi 23:57
Galatasaraylıları kızdıran sözler! Sinan Engin: 'Avrupa fatihi Beşiktaş.'

Galatasaray - Karabükspor maçının ardından Sinan Engin'in Avrupa fatihi Beşiktaş sözleri sosyal medyada gündem oldu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig karşısında aldığı galibiyetin ardından Galatasaray - Karabükspor maçı sonrası Beyaz TV'de Sinan Engin'den sarı kırmızılı taraftarları sinirlendiren bir iddiada bulundu. "Artık Avrupa fatihi Beşiktaş" diyen Sinan Engin'in canlı yayındaki bu sözleri sosyal medyada gündem oldu. 


Galatasaray 3-2 Karabükspor Beyaz TV Sinan Engin yorumları


Spor Toto Süper Lig 7. haftasında Galatasaray'ın, Karabükspor'u 3-2 mağlup ettiği maçın ardından sarı kırmızılı takımın performansına övgüler yağdıran Sinan Engin, hafta arasında Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Leipzig karşısında aldığı galibiyeti de değerlendirdi ve "Artık Avrupa fatihi Beşiktaş." yorumunu yaptı. 

Sinan Engin, "Beşiktaş ne top oynuyor be kardeşim! Bir şey söyleyeceğim ve buna sakın Galatasaray taraftarları kızmasın. Beşiktaş artık Galatasaray'dan bayrağı aldı. Artık Avrupa fatihi Beşiktaş oldu. Türkiye'de nasıl Avrupa'da en çok tanınan yıllarca hep Galatasaray oldu. Beşiktaş da bu yolda Galatasaray'dan bayrağı devraldı ve yolunda ilerliyor." ifadelerini kullandı. 
AHMET ÇAKAR'DAN CEVAP GECİKMEDİ!

Ahmet Çakar ise programın devam ettiği sırada kendisine ait olan sosyal medya hesabından Sinan Engin ve Ertem Şener'e seslenerek, "Artık Avrupa fatihi Beşiktaş'tır diyen Sinan Engin ve Ertem Şener'i kınıyor, sentetik kimyasallardan uzak durmalarını tavsiye ediyorum." dedi. 

Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)