comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Yunus Akgün'e İtalya'dan 4 transfer talibi

23 Haziran 2020, Salı 23:53
Galatasaraylı Yunus Akgün'e İtalya'dan 4 transfer talibi

İsmi sık sık İtalyan kulüpleriyle anılan Galatasaraylı Yunus Akgün için yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın genç oyuncusu Yunus Akgün bir kez daha İtalyan kulüplerinin transfer gözdesi oldu. Fatih Terim'in rotasyon oyuncuları arasında yer alan Yunus Akgün'ün İtalya'ya transferi gündeme geldi.
 

Yunus Akgün Galatasaray'dan ayrılacak mı?


İtalya basınından Calciomercato'nun haberine göre Cengiz Ünder'i anımsattığı ifade edilen Yunus Akgün, İtalya pazarında yeniden transfer listelerine girdi. Bir dönem Roma ve Lazio'nun ilgilendiği Yunus Akgün'e 4 yeni talip çıktı.

İtalya Serie A ekipleri Parma, Cagliari, Fiorentina ve Verona, Yunus Akgün'ü yaz transfer döneminde kadrolarına katmak istiyorlar.
"YUNUS AKGÜN, UEFA GENÇLİK LİGİ'NDE PARLADI"

Parma ve Cagliari'nin somut adım atan ilk kulüpler olduğu ve Yunus Akgün için yarışın başladığı belirtildi. Galatasaray ile UEFA Gençlik Ligi'nde parladığı aktarılan genç oyuncunun geleceği için seçim yapmak zorunda olduğu bildirildi.

Yunus Akgün bu sezon Türkiye U19 Ligi'nde 19 maçta 10 gol ve 9 asiste imza attı. 20 yaşındaki futbolcu, UEFA Gençlik Ligi'nde ise 5 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Yunus'un Galatasaray ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!