comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Yunus Akgün o isimle yolları ayırdı

06 Şubat 2019, Çarşamba 15:32
Galatasaraylı Yunus Akgün o isimle yolları ayırdı

Anderlecht'e transferi son anda yatan Galatasaray'ın genç futbolcusu Yunus Akgün, transferinin olumsuz sonuçlanmasına neden olan menajerini değiştirdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın genç futbolcusu Yunus Akgün'ün Ocak ayı transfer döneminde Anderlecht'e transferi son anda menajerin 1 milyon Euro'luk komisyon istemedi neden ile iptal olmuştu.


Galatasaray Haber: Yunus Akgün neden satılmadı?


Ozan Kabak gibi Avrupa'ya açılma ve Anderlecht'e transferi temsilcisi Mike Stevic yüzünden bozulan Yunus Akgün menajeri ile yaptığı anlaşmayı feshetti. 3.5 milyon euro ve bir sonraki satışından yüzde 30 pay karşılığında Galatasaray ve Anderlecht'in anlaşmaya vardığı transfer, Yunus Akgün'ün menajeri Mike Stevic'in 1 milyon euroluk komisyon talebi sonrasında bozulmuştu.

1 milyon euroluk talebiyle iki tarafında planlarını bozan menajer Mike Stevic ile Galatasaraylı oyuncu Yunus Akgün yollarını ayırdı. Yunus Akgün, temsilciliği için menajer Hasan Anıl Eken ile anlaştı. Bundan sonra sarı kırmızılı oyuncu ile alakalı tek yetkilinin Eken olduğu belirtildi.


Galatasaray'ın Hatayspor maçı muhtemel ilk 11'i


Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında bu akşam Hatayspor ile karşılaşacak. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, babasının vefatı nedeni ile takımın başında yer alamayacak. İşte Galatasaray'ın Hatayspor maçı muhtemel ilk 11'i
Galatasaray: İsmail Çipe, Martin Linnes, Luyindama, Semih Kaya, Ömer, Fernando, Donk, Yunus Akgün, Sinan Gümüş, Onyekuru, Kostas Mitroglou

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"