comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Yasin Öztekin'in görüntüsü taraftarları çıldırttı

16 Kasım 2017, Perşembe 23:36
Galatasaraylı Yasin Öztekin'in görüntüsü taraftarları çıldırttı

Galatasaray'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan Yasin Öztekin'in sosyal medyada yayılan bir fotoğrafı sarı kırmızılı taraftarların tepki göstermesine neden oldu. 

FutbolArena - Galatasaray'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan Yasin Öztekin'in son görüntüsü taraftarların bir hayli tepkisine yol açtı. Yasin bir kafede nargile içerken görüntülendi ve sosyal medyada bu fotoğraf bir anda bomba etkisi yarattı. 


Galatasaraylı Yasin Öztekin twitter, instagram haberleri


Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Yasin Öztekin, bu sezon yabancı transferlerle yenilenen kadroda kendisine yer bulamadı. Ligde sadece 4 maça çıkabilen ve 64 dakika sahada kalan Yasin Öztekin bir kafede arkadaşlarıyla birlikte otururken nargile içerken görüntülendi. 

Yasin Öztekin'in sonradan oyuna girdiği maçlarda da performansını beğenmeyen Galatasaraylı taraftarların, futbolcunun bir de nargile içerken görüntülenmesi üzerine tepkileri oldukça artı. 


Galatasaray'da Yasin Öztekin'in sözleşmesi ve oynadığı maçlar


Galatasaray'da bu sezon yabancı transferlerin ardından ilk 11'de forma sansı bulamayan Yasin Öztekin, Süper Lig'de 4 maçta 64 dakika sahada kaldı. Toplamda 6 maça çıkan Yasin'in gol veya asisti bulunmuyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Yasin Öztekin geçtiğimiz aylarda, "Galatasaray ile bu sezon şampiyonluk yaşamak istiyorum. Sonrasına, sonra bakarız." ifadelerini kullanmıştı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)