comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli isim twitter'da kapıştı

18 Eylül 2017, Pazartesi 17:09
Galatasaraylı ve Fenerbahçeli isim twitter'da kapıştı

Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar ile Habertürk yazarı Meriç Müldür arasında sosyal medyada atışma yaşandı.

FutbolArena - Milliyet Gazetesi'nin Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar ile Habertürk Gazetesi'nden Meriç Müldür arasında sosyal medyada yaşanan polemik gündem yarattı.

Meriç Müldür'ün Galatasaray'ın İstanbul'da konuk ettiği Kayserispor ve Sivasspor'un Dursun Özbek'in otelinde kamp yapmasını gündeme getirmesinin ardından, Nevzat Dindar da Alanyaspor'un Topuk Yaylası'nda kamp yaptığını paylaşması ortamı gerdi. 
 

Nevzat Dindar ile Meriç Müldür arasında twitter'da polemik


Meriç Müldür, Nevzat Dindar'ı hedef alarak "Kulüp muhabirlerinin de artık karar verme zamanı geldi. Gazetecilik mi yapacaklar takip ettikleri kulüplerin amigoluğunu mu? Benim lafımın adresi belli. Ben inandığımı yazarım. Evet Aziz Yıldırım'a da inanırım güvenirim. Peki sizlerin bu Aziz Yıldırım saplantınız nereden kaynaklanıyor acaba?" şeklinde paylaşımlarda bulundu.
Nevzat Dindar ise bunlara yanıt olarak, "Alanyaspor Topuk Yaylası'nda kamp yapmış.. olabilir.. bence gayet normal. Bir otel parasına şike yapıldığı nerede görülmüş? Bir galibiyet (2,2 milyon TL) bütün otel masraflarını çıkarıyor. Bu gece attığım tweet birilerini rahatsız etmiş olsa da Alanyaspor'un Topuk Yaylası'nda kamp yaptığı bir haberdir, gerçektir." dedi.

 

 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.