comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı taraftarlardan Kadıköy önlemi

17 Mart 2018, Cumartesi 15:29
Galatasaraylı taraftarlardan Kadıköy önlemi

Galatasaraylı taraftarlar, Kadıköy'de deplasman tribününün önüne hoparlör yerleştirilmesi nedeniyle kulak tıkaçlarıyla maça gidiyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Fenerbahçe sahasında Galatasaray'ı ağırlayacak. Şampiyonluk yolunda kritik öneme sahip olan karşılaşma öncesi sarı lacivertli yönetim çok konuşulacak bir karar aldı. 
 

Fenerbahçe'den Galatasaray tribününe koparlör


Fenerbahçe Galatasaraylı taraftarların yer alacağı deplasman tribününe bu maça özel bir ses tesisatı kurdurduğu ortaya çıktı. Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Galatasaraylıların yer alacağı tribüne çok sayıda hoparlörün yerleştirildiği belirtildi.

Bu hoparlörden maç önü ve sonrasında Fenerbahçe marşlarının verileceği öğrenildi. Galatasaray taraftarlarının da maç önü ve sonu yapılacak yayınla böylelikle tezahürat yapmasını da engellenmesinin planlandığı öğrenildi


TARAFTARLAR KULAKLIKLARLA MAÇA GİDİYOR

Galatasaraylı taraftarlar bu gelişme sonrası sosyal medyada haberleşerek maça gidecek olan taraftarları uyardı. Kadıköy'de derbiyi izlemeye gidecek olan taraftarlar kulak tıkaçları temin ederek stada gidiyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜ


Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.