comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı taraftarlardan Fatih Terim sesleri!

02 Aralık 2017, Cumartesi 22:40
Galatasaraylı taraftarlardan Fatih Terim sesleri!

Galatasaray, Süper Lig'in 14. haftasında oynadıkları Beşiktaş derbisinden 3-0 gibi ağır bir yenilgi alırken taraftarlar takımı Florya'da protesto etti.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 14. haftasında Vodafone Park'a 26 puanla lider girerken Beşiktaş karşısında aldığı 3-0'lık mağlubiyetle zirve yarışında önemli bir yara aldı. 
 

Galatasaraylı taraftarların Florya'da yaptığı protesto


Galatasaray'da haftalardır tartışılan isim olan Igor Tudor, Beşiktaş maçında da eleştirilerin nasibini aldı. Oyuncu tercihleriyle sıkça eleştirilen ve birçok kez sistem değişikliğine giden Igor Tudor noktasında taraftarların sabrı taştı. 150-200 civarındaki taraftar Tudor'un istifasını istiyor.

FATİH TERİM SESLERİ
3-0 biten Beşiktaş yenilgisinin ardından bir grup Galatasaray taraftar Florya Metin Oktay Tesisi'ne gitti. Burada taraftarlar Fatih Terim diye bağırırken Igor Tudor'u da istifaya davet etti.

Galatasaraylı taraftarların Florya'daki bekleyişini sürdürdüğü ve takım otobüsü geldikten sonra protestoya devam edeceği ifade edildi. Bunun üzerine Florya'da üst düzey güvenlik önlemleri alındı. Galatasaray taraftarları "Fatih Terim'i istiyoruz." diye bağırıyor. 150-200 civarındaki taraftar Tudor'un istifasını istiyor

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.