comScore
1 / 7

Galatasaraylı taraftarlar çıldırdı! "Bu transferi yapın"

 

FutbolArena - Galatasaray’da ara transfer yaklaşırken söylentiler çoğalıyor.

 

2 / 7

Sarı kırmızılı taraftarı gündeme gelen o isim çok heyecanlandırdı.
3 / 7

Galatasaray’da Felipe Melo seferberliği... Ara transferde kadrosuna 2 forvet, 1 orta saha ve 1 stoper takviyesi yapmaya hazırlanan Sarı- Kırmızılılar’ın gündemine, Brezilyalı eski oyuncusu geldi.

4 / 7
Sambacı’nın adının tekrar Galatasaray’la anılması üzerine, taraftarlar sosyal medyada geniş çaplı bir kampanya başlattı. Galatasaraylı yöneticilerin ve kulübün sosyal medya hesaplarına, Felipe Melo’nun geri dönüşüyle ilgili mesaj yağıyor.
5 / 7

Taraftarların Felipe Melo ısrarındaki en önemli detay, 35 yaşındaki futbolcunun takıma ruh ve karakter katma olasılığı. Sarı-Kırmızılı formayı giydiği dönemdeki ’kazanan oyuncu’ yapısı ve yenilgiyi asla kabul etmeyerek mücadeleci bir ruh ortaya koyması, bugünkü kadronun en önemli eksiği olarak görülüyor.
6 / 7
Sarı-Kırmızılılar bir diğer taraftan Felipe Melo’nun sosyal medya hesaplarını da ablukaya almış durumda. Tecrübeli futbolcuya hem Instagram hem de Twitter’dan, "Come to Galatasaray" (Galatasaray’a gel) mesajları gönderiliyor.
7 / 7
Brezilyalı orta saha oyuncusunun, kulübüyle 31 Aralık 2019 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Palmeiras formasıyla Brezilya’da şampiyonluk kupası kaldıran Melo’nun, olası bir teklife nasıl cevap vereceği merak konusu.