comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı taraftardan Fenerbahçe'ye küfür! Polis ile tartıştı

17 Mart 2018, Cumartesi 16:46

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde sarı kırmızılı takımın kamp yaptığı otelin önünde Galatasaraylı bir taraftar ile polis arasında tartışma yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Galatatasaray Süper Lig 26. haftasında oynanacak dev derbi öncesinde Galatasaray'ın kamp yaptığı Raffles otelde bazı taraftarlar ile polis arasında tartışma yaşandı. Kadıköy'de takımını desteklemeye gelen Galatasaraylı bir taraftar ile polis arasında yaşanan tartışmada sarı kırmızılı taraftar "Ben küfür ettireceğim" dedi. 


Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesi olay


Polis ile Galatasaray taraftarı arasında yaşanan diyalogda, emniyet görevlileri taraftardan daha sakin olmasını isterken, Galatasaraylı taraftar ise, "Allah razı olsun senden. Ancak şunu söyleyeyim. Ben küfür ettireceğim" dedi ve sonrasında "Fenerbahçe a..." şeklinde sinkaflı küfürlü bir tezahüratta bulundu. 

DEPLASMAN ÖNLEMİ
Fenerbahçe Galatasaraylı taraftarların yer alacağı deplasman tribününe bu maça özel bir ses tesisatı kurdurduğu ortaya çıktı. Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Galatasaraylıların yer alacağı tribüne çok sayıda hoparlörün yerleştirildiği belirtildi.

Bu hoparlörden maç önü ve sonrasında Fenerbahçe marşlarının verileceği öğrenildi. Galatasaray taraftarlarının da maç önü ve sonu yapılacak yayınla böylelikle tezahürat yapmasını da engellenmesinin planlandığı öğrenildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.