comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı Sneijder, Hollanda'da transfer sorusuna cevap verdi

04 Temmuz 2017, Salı 23:53
Galatasaraylı Sneijder, Hollanda'da transfer sorusuna cevap verdi

Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder, Hollanda'da sarı kırmızılı taraftarlar ile transfer sohbeti yaptı. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Wesley Sneijder'e Hollanda'da yaşayan sarı kırmızılı taraftarlar sahip çıktı. Türkiye öncesi Amsterdam'dan aktarma uçağına binen Hollandalı yıldızı gurbetçi Galatasaraylı taraftarlar yolcu etti. Sneijder yolculuk öncesi taraftarlarla transfer sohbeti gerçekleştirdi. GS Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Galatasaray Hollanda sayfasının Wesley Sneijder transferi paylaşımı:


Galatasaray Hollanda isimli Twitter hesabından Sneijder ile ilgili yapılan bilgilendirme paylaşımı şu şekilde:

"Son dönem Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu Wesley Sneijder ile ilili basın yoluyla çeşitli spekülasyonlar aldı başını gidiyor.
İstanbul'a doğru uçağa binmeden sadece 40 dakika öncesinden haberimiz olmasına ve akşam trafiğine rağmen Hollanda'nın çeşitli şehirlerinden Sneijder'i uğurlamak için havaalanına akın etti.

Schiphol (Amsterdam) havaalanında kendisi ile konuşma fırsatı buldum. Kendisine Galatasaray taraftarının büyük kısmının onu çok sevdiğini ve ona karşı haksızlık yapıldığını söylediö. Ayrılırsa her zamanda kalbimizde olacağını fakat kalırsa efsanemiz olacağını söyledim.

Wesley Sneijder de, "Benim açımdan sıkıntı yok. Galatasaray'da mutluyum. Benim açımdan bir sorun yok." dedi. Galatasaray taraftarlarınında kendisi için çok özel olduğunu ve çok sevdiğini söyledi.

Sportif performansından ziyade bugüne kadar ne Türk basınına ne de Hollanda basınına kulübümüz ve ülkemiz hakkında tek bir olumsuz söyleyemeyen karakterine sahip çıktık.

Biz yapabileceğimizi yaptık. Umarım Sneijder transfer olduğununda sahip çıkıldığı kadar bu akşam İstanbul'a inecek olan oyuncumuza da sahip çıkar."

Galatasaray ile ilgili son gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)