comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaraylı oyuncular canlı yayında: "Sorumlu bizleriz!"

15 Aralık 2019, Pazar 01:20
Galatasaraylı oyuncular canlı yayında:

Galatasaraylı futbolcular Muslera, Selçuk İnan ve Ryan Donk, Ankaragücü maçının ardından "Sorumlu bizleriz!" açıklaması yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 15. haftasında sahasında Ankaragücü ile 2-2 berabere kalarak kötü gidişata dur diyemedi. Maçın ardından Selçuk İnan, Muslera ve Ryan Donk yayıncı kuruluşa birlikte röportaja gelerek sorumluluğu üstlendi. 

MUSLERA: "BU DURUMA BİZ GETİRDİK, HATA KİMSENİN DEĞİL"
Kimsenin hatası değil. Tamamen bizim hatamız. Biz bunun sorumluluğunu alacak oyuncularız. Kendi kapasitemizi biliyoruz. Biz bu durumdan çıkarız. Geçen sezon da kimin şampiyon olduğunu herkes gördü. Galatasaray'ın neler yapabileceğini, ne kadar tehlikeli olabileceğini herkes biliyor. Abartılacak bir puan farkı yok. Bu duruma biz getirdik. Bu durumdan biz çıkaracağız. 

SELÇUK İNAN: "SORUMLU BİZLERİZ"

Evet, kötü durumdayız ama daha kötüsünü de gördük. Sorumlu bizleriz. Biz asla pes etmedik. Taraftarlar, ne kadar üzgün olduğumuzu bilsin. Oyuncu grubu olarak bütün sorumluluğu üstümüze alıyoruz. Bundan sonra Galatasaray'ı layık olduğu yere taşıyacağız. Taraftarlarımız bundan emin olsun. 

RYAN DONK: "ÖZELEŞTİRİ YAPMALIYIZ"

Maçtan sonra toplantı yaptık kendi aramızda. Hepimizin özeleştirisini yapmamız gerekiyor. Bunu sorması gerekiyor. Birlik ve beraberlik çok önemli. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)